3 Kg Serpme Ağ Fiyatları 

3 kg serpme ağ fiyatları, diğer ağ seçeneklerine göre daha uygun olarak kullanıcılarına sunulmaktadır. 

Dere Akarsu Serpme Ağı

2.850,00 3.350,00 

Çemberli Serpme Ağ

Serpme ağ farklı modellere sahip bir ağ çeşididir. Bu modellerden biri de 3 kg serpme ağ modelidir.

Bu model, diğerlerine göre daha hafif bir yapıya sahiptir. Hafif olmasına rağmen istenilen balık miktarından daha fazlasını tutmaya yarayan bu ağ çeşidi, özellikle balık tutmaya yeni başlayan ve hobi olarak balık tutmak isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir.

Serpme ağların fiyatları, kullanıcıların bu ağları tercih etmesi açısından önemlidir. Fiyatlar ne kadar uygun olursa bireyler de daha çok ağ seçeneğini tercih edebilmektedir. Tüm serpme ağ modelleri diğer balık tutma yöntemlerine göre daha uygun olmaktadır. Bu sebeple 3 kg serpme ağ modeli de uygun fiyatlar ile kullanıcılarıyla buluşmaktadır. 

5 Kg Serpme Ağ Avantajları 

Serpme balık ağı, kullanıcılarına pek çok avantaj sağlayan bir ağ modelidir. Bu ağ modeli, bireylerin diledikleri zaman kullanabilecekleri modellerden biridir. Ayrıca bu ürünün 3 kg gibi hafif ağırlıklarda olması, daha kolay bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

Taşınabilirliğinin yanı sıra 4 kg serpme ağ fiyatları da oldukça uygundur. Bu durum da herkesin bu ağ modelini kolaylıkla satın alabilmesini sağlamaktadır. Günümüzde en çok tercih edilen balık tutma yöntemlerinden biri olmayı başaran serpme ağlar, birçok farklı kilo seçeneğine de sahip olmaktadır. 

4 Kg Serpme Ağ Nasıl Kullanılır? 

4 kg serpme ağ fiyatları oldukça uygundur ve herkes tarafından bu ağ kolaylıkla satın alınabilmektedir. Profesyonel balıkçıların da tercih ettiği bu ağ modeli herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilmektedir. Hafif bir yapıya sahip olması bu ağın kolay bir şekilde taşınabilmesini sağlamaktadır. Diğer serpme ağ fiyatları ile eş değer olan 3 kg modeli, balık olan tüm sularda kullanılabilmektedir.

Serpme fiyatları, ağ satın almadan önce araştırılmalıdır. Çünkü, serpme ağların birçok farklı modeli bulunmaktadır. 3 kg serpme ağ fiyatları Bu ağ modelleri içerisinden bireyler ihtiyacı olanları seçmelidir. Büyük miktarda balık tutmayacak ve daha çok taşınabilir ağlar tercih eden bireyler için 4 kg balık ağı modeli tercih edilebilir. 

3 Kg Serpme Ağ Fiyatları