4 Kg Serpme Ağ Fiyatları

4 kg serpme ağ fiyatları gereği günümüzde genellikle en uygun serpme ağ türlerindendir.

Serpme ağ türleri, oldukça sağlam ve dayanıklı özelliklere sahip olmaları nedeniyle günümüzde balıkçılar ve bireyler tarafından sık sık tercih edilmektedir. Bireyler ve balıkçılar tarafından tercih edilen serpme ağlar en düşük 4 kilo üzerinden alınabilir. 

Serpme ağlar, günümüzde çok az bir efor gerektirmesi ve oldukça verimli bir balıkçılık deneyimi sağlaması sebebiyle balıkçıların favori ürünleri arasında yer alır. Serpme ağlar, boyutları ve ağırlıkları arttıkça daha dayanıklı bir hale gelir. Dolayısıyla bireyler ve balıkçılar, deniz ve benzeri hareketli ve zorlu sularda balık tutmak için daha büyük boyutlu serpme ağları tercih etmektedir. 

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.050,00 3.350,00 

El Örmesi Serpme Ağ

9.300,00 9.500,00 

Serpme Balık Ağı Fiyatları

4 kg serpme ağ fiyatları, bu tarz ağların genellikle tatlı sularda kullanılması sebebiyle oldukça bütçe dostu aralıklara sahiptir. Tatlı sular, durgun ve sakin olmalarının yanı sıra çok derin olmamaları sebebiyle balıkçılık konusunda oldukça elverişli bölgeler arasında yer alır. 

Göl, nehir ve akarsu yatağı benzeri tatlı sular, serpme balık ağı ile balık tutmak isteyen bireylerin sık sık ziyaret ettiği bölgeler arasındadır. Bu bölgelerde kullanılan serpme ağların boyutlarının geniş olması gerekmez. Bu sebeple bireyler serpme ağı kullanırken çok daha rahat bir işlemle sonuç alabilir. Tatlı suların, denizlere göre daha sığ olması da balıkçılara büyük bir kolaylık sağlar.

Serpme Ağların Ücretleri 

4 kg serpme fiyatları günümüzde oldukça uygun fiyat aralıklarına sahiptir. Ancak bu serpme ağ fiyatları kesin bir bütçe ya da ücretlendirme belirtilmez. Bunun sebepleri arasında serpme ağların birçok farklı boyuttan ve ağırlıktan meydana gelmesidir. Bu çeşitlilik fiyat durumlarının kesinliğinin önüne geçer. 

Serpme fiyatları konusunda bireyler, el örmesi serpme ağları tercih ederek daha ucuz bir fiyat karşılığında balıkçılık yapabilir. El örmesi serpmelerin daha uygun olmasının sebebi, serpmeleri bireylerin kendisinin yapmasıdır. Serpme için gereken uygun malzemelerin sağlanması ise her birey kendi serpme ağını belli bir süre içerisinde kolaylıkla örebilir ve istekleri dahilinde kullanmaya başlayabilir. 

4 kg serpme ağ fiyatları