4 Kg Serpme Fiyatları

4 kg serpme fiyatları, oldukça uygun fiyatlar dahilinde kullanıcıları ile buluşmaktadır. 

Serpme Ağ Çşitleri

Serpme Ağ Fiyatları

Balıkçılık pazarındaki diğer ürünlere kıyasla uçuk fiyatlardan söz edilmez çünkü serpme ağ çeşitleri, balık avcılığında oldukça işlevsel bir üründür. Ayrıca ürünün alındığı mecraya ya da kuruluşa göre fiyatlarda oynamalar olabileceğinden ötürü, serpme ağ satın almak isteyen bireylerin kendi araştırmalarını yapmalarını ve kendilerinin satıcılarla görüşüp fiyat öğrenmesi en doğru seçenek olacaktır. 

Serpme ağ, çeşitli modelleriyle birlikte balık avcılığında kullanılan, kullanımı bir nebze yorucu ancak iyi sonuç getiren ürünlerdir. Dairesel şekillere sahiplerdir. kullanıldıkları alanlara göre farklı modellere sahiplerdir. Genel anlamda, balık avlamak için kullanılan en eski en etkili yöntemlerden birisidir. 

Kullanım Amacına Göre Serpme Ağlar

4 kg serpme fiyatları, farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Fiyatlar arasında uçurum olmasa da ağın boyutu, malzeme kalitesi, avlanacak balığın türü, av sahası gibi etkenlere göre farklı fiyatlar biçilir. Temelde, balık avlamak için kullanılsa da av sahası, yani balığın nerede avlandığına göre serpme ağlar çeşitlenir.

Çarmıklı serpme ağlar göl ve denizler gibi derin sularda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Sade serpme ağlar, hemen her türlü ip kullanılarak yapılabilir ve genelde çekme ipleri bulunur. El örgüsü serpme ağlar, adından da anlaşılacağı üzere insan emeğiyle ortaya çıkar. Serpme fiyatları, bütün bu amaçlara göre belirlenir.

Serpme Ağın kullanımı

4 kg serpme fiyatları araştırılırken, diğer serpme ağlarda olduğu gibi dikkat edilecek hususlar vardır. Bireyler, serpme ağ satın almadan önce kapsamlı bir araştırma yapmalıdır. Serpme ağlar, öğrendikten sonra kolay kullanılan ancak başlangıçta işi bile başka bir bireyden yardım alınması gereken ürünlerdir. Serpme ağ ile avcılık yapılacağı zamanlarda, balıkçının elinin buna aşina olması gerekmektedir.

Sığ sularda avcılık yapılacağı zamanlarda balıkçı ayakta durarak ya da bir salın üzerinde durarak, serpme ağı bir ucunu tutar. Boşta kalan kısmı omzuna atar ve ağı hafifçe döndürerek suya atar. Ardından ağ çekilir. Balıkların çok olduğu akıntılarda ise akıntı yönüne doğru balıktan uzakta serpme balık ağı düzeneği kurulur ve balıkların kendiliğinden ağa takılması beklenir. 

4 Kg Serpme Fiyatları