5 Kiloluk Serpme Fiyatları

5 kiloluk serpme fiyatları oldukça uygun fiyatlıdır. Bu sebeple, bireyler istedikleri ağları kolaylıkla satın alabilir. 

Ağ fiyatları kullanım alanları ve çeşitlerine göre de değişkenlik gösterir. Kendi aralarında makine ile örme ve el örmesi ağlar olarak ikiye ayrılır. Bu ağ çeşitleri genelde naylon ince misina ağları ile örülür. Hafif oldukları için kolaylıkla taşınabilmekte ve herkes tarafından kullanılabilmektedir. 

Serpme ağ çeşitleri kullanım alanlarına göre değişkenlik gösterir. Bu ağlar genelde kıyı balıkçılığında kullanılır. Daha çok dere, göl ve deniz kıyılarında rahatlıkla kullanılabilir. Bu ağlar açıldıklarında yaklaşık 14 metrekare alana kadar yayılır. Bu ağı toplamakta son derece kolaydır. Kullanımı kolay ağlar arasında olduğu için tercih edilir. 5 kg serpme fiyatları her bütçeye uygun miktarlarda olmaktadır. 

Serpme Ağ Fiyatları

Serpme ağ fiyatları değişiklik gösterebilir. Bu sebeple bireylerin araştırma yapmaları gerekmektedir.

Diğer balık tutma yöntemlerine göre herkese uygun fiyatlarda ağ bulmak daha kolaydır. Bu ağ çeşitleri kullanım alanlarına, kullanılan ipin cinsi ve kalınlığına göre değişkenlik gösterir. Bu ağlar kullanım açısından ve taşınması açısından oldukça kullanışlıdır. 

Serpme fiyatları diğer balık tutma yöntemlerine göre daha uygun fiyatlı olmaktadır. Kolay kullanımlı olması nedeniyle balıkçılar tarafından da sıklıkla tercih edilir. Bu ağ çeşidi özellikle iç su balıkçılığında sıklıkla kullanılmaktadır. Ağın etek uçlarında bulunan kurşun ağırlıkları ile istenilen derinliğe inmeleri sağlanır. Bu 5 kiloluk serpme ağlar su içerisinde yaklaşık 14 metrekare kadar yer kaplar. 5 kiloluk serpme fiyatları birçok firmada değişken fiyatlarda bulunabilir.

Serpme Balık Ağı

Serpme balık ağı balık tutmak amacı ile herkesin tercih ettiği yöntemlerden biridir. Bunun sebebi çeşit sayısının fazla olması ve kolay bir şekilde kullanılabilmesidir. Bu ağ çeşitleri arasında büzmeli, cepli, çarmıklı ve  sade serpmeler olarak geçer. Büzmeli ağlar kumlu ve derin bölgelerde kullanılır. Tek parça olarak üretilen cepli ağlar taşlık alanlarda bulunan dere, göl ve deniz kıyılarında kullanılır. 

Çarmıklı ağ denilen çeşit ise 2 parçadan yapılarak birleştirilen bir ağ çeşididir. Bu ağ  Derin sularda kullanılır. Sade serpme ağ  özelliği ise ağda çekme ipi bulunur. Bu ağ balıkların kıyıya çekilerek getirilmesini sağlar. 5 kiloluk serpme fiyatları çeşitlerine göre değişebilir. 

5 Kiloluk Serpme Fiyatları