6 Kg Serpme Fiyatları

6 kg serpme fiyatları küçük boyutlara göre daha yüksek tutarlarda olsa da genel olarak diğer balık tutma yöntemlerine oranla daha uygundur. 

Bu fiyatlar kullanım alanları ve ağ çeşitlerine göre değişkenlik gösterir. Bu ağlar kendi aralarında el örmesi ve makine örgüsü ağlar olarak ta ayrılırlar. El örmesi ağlar dayanıklılık bakımından tercih edilir. Makine örmesi ağlar daha hafif ağ isteyenler tarafından tercih edilir. 

Serpme ağ çeşitleri daha çok kullanım alanlarına ve ağırlıklarına göre değişir. Serpme ağlar daha çok kıyı balıkçılığında kullanılır. Daha çok göl, dere ve deniz kıyılarında tercih edilir. Bu ağlar paraşüt şeklinde açılarak balıkların üzerini kaplar. Bu ağı toparlaması ve kullanması oldukça kolaydır. Serpme fiyatları incelmesini yaparken kullanılacak alanın boyutu önemlidir. 

Serpme Ağ Fiyatları

Serpme ağ fiyatları diğer ağlara göre daha uygun fiyatlarda bulunan ağlardır. Her keseye uygun fiyatları ile balıkçılar tarafından tercih edilir. Bu ağ çeşidinde kullanılan ipin cinsi ve kalınlığına göre de fiyat değişebilir. Bu ağlar 4 kilodan başlar 7 kiloya kadar olan ağlar vardır. Serpme ağ fiyatları ağın ağırlığına göre de değişir.

Serpme fiyatları her keseye uygun olarak bulunabilir. Bu ağ çeşidi özellikle iç su balıkçılığında daha sıklıkla kullanılır. Makine ile örülen ağlarda 9 numara ip kullanılır. Bu ağ çeşitleri kullanım alanlarına, ipin cinsi ve kalınlığına göre farklılık gösterirler. Kullanılan alan arttıkça ağın kilosu artacaktır. 6 kg serpme fiyatları kullanım alanlarına göre değişim gösterir.

Serpme Balık Ağı

Serpme balık ağı çeşitlerinin fazla olması nedeniyle uygun fiyatlarda bulunabilir. Bu ağ çeşitleri büzmeli, cepli, çarmıklı ve sade serpmeler olarak geçer. Büzmeli ağlar kumlu ve derin bölgelerde kullanılır. Cepli ağlar ise tek parça üretilir ve taşlık alanlarda bulunan dere, göl ve deniz kıyılarında kullanılır.

Çarmıklı ağ 2 parçadan yapılarak birleştirilir. Bu ağ derin sularda kullanım için uygundur. Sade serpme ağın özelliği ise ağda çekme ipi bulunur. Bu ağ balıkların kıyıya çekilerek getirilmesini sağlar. Serpme balık ağı çeşitleri kullanım ve taşıma kolaylığı açısından balıkçılar tarafından tercih edilir. 6 kg serpme fiyatları her keseye uygun olarak bulabilmek mümkündür. 

6 Kg Serpme Fiyatları