7 Kg Serpme Fiyatları

7 kg serpme fiyatları arasında farklılıklar bulunur. Bu nedenle, bireylerin ürünü almadan önce fiyat araştırması yapmaları gerekir.

Serpme ağın günümüzde çok fazla çeşidi bulunmaktadır. Serpme ağ dere, ırmak, deniz, göl ve barajlarda kullanılmak üzere üretilir. El örmesi, misina, Amerikan ve deniz gibi serpme çeşitleri de bulunur.

Çemberli Serpme Ağı Modelleri

Herkes tarafından kolaylıkla ulaşılabilen bir ağ çeşididir. Çeşit fazlalığından dolayı çok tercih edilir. Bu nedenle satın almak isteyen bireyler açısından dezavantaj oluşturmaz. Fiyatlar el ve makine örgüsüne göre değişiklik gösterir. Ayrıca kullanılan ipin kalınlığı, göz büyüklüğü ve sayısına göre de fiyatlar değişir. Serpme ağını satın almak isteyen bireyler ise bu ücreti ödeyerek sahip olurlar.

Serpme Balık Ağı

Serpme balık ağı, belirli bir sıklıkla örülen iplerden üretilen ve üstten atılarak balığın etrafını çevreleyerek içinde kalmasını sağlayan bir balık avlama aracıdır. Ağ balık sürüsünün üzerine bırakılır ve dibe çökmesi beklenir. Balık yakalamak için atılan ağ, halat veya mekanizma yardımı ile çekilir. Ağ çekildikçe büzülür ve balıkların çıkamayacağı alan oluşturulur. Ayrıca iç su balıkçılığında sık olarak kullanılmaktadır.

Ağların yapısı, avlanacak balık türüne ve kullanıldığı su ortamına göre değişiklik gösterir. Göl, nehir, akarsu ve denizlerde avlanmak için geliştirilmiştir. Kullanım amacına göre küçük veya büyük birçok boyutta üretilir. Kullanımı basit olan serpme ağı, balık avlama stillerinden biri olarak kullanılır. Bu nedenle 7 kg serpme fiyatları da değişiklik gösterir.

Serpme Balık Ağı Fiyatları

Serpme ağ fiyatları çeşitli durumlara göre değişir. Özellikle serpme fiyatları el veya makine tipi örgüsü olmasına göre farklılık gösterir. El veya makine tipi ağlar genellikle 6 veya 9 numara olan iplerden üretilir. Makine örgüsü ağlar ise 9 numara naylon ipten yapılır. Bu ağların balık haznesi derin ve açılımı geniştir.

Serpme ağları, balığın üzerine atılan veya bırakılan ağlar olduğu için paraşüt görevi görürler. Balığın fazla yakalanabilmesi için bu kısımların derin ve geniş olması gerekir. Bu gibi nedenler fiyatlar üzerine de etki eder. Ayrıca göz büyüklüğü ve sayısı gibi ağı oluşturan ana unsurların farklı dokunuşları da 7 kg serpme fiyatları üzerinde değişiklik oluşturur.

7 Kg Serpme Fiyatları