Ağ Fiyatları

Özellikle balıkçıların ve balık tutmayı seven kişilerin merak ettiği konulardan biridir fiyatları olmaktadır.

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

11.000,00 11.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

2.850,00 3.350,00 

Çemberli Serpme Ağ

Çemberli serpme ağ modelleri yuvarlak olması kaliteli olması ve geniş ebatlı olmasıyla çemberli serpme ağ oldukça etkilidir. Çemberli ağ modellerinden her biri tatlı ve tuzlu sularda kullanılarak pek çok sayıda balık tutmaya yardımcı olur.

Çemberli serpme ağlar bir yandan hem küçük hem büyük balıkların tutulmasında da etkilidir. Kısa süre içerisinde kullanmaya başlayabilir ve  pek çok sayıda balığın tutulmasına yardımcı olur. Avlanma dönemlerinin daha kaliteli geçmesini sağlayan çemberleri serpme ağlar balıkçılar açısından oldukça avantajlıdır.

Ağların her biri özenli şekilde üretilmesinin yanı sıra uygun fiyatları sunulduğu için herkesin yararlanabileceği şekildedir. Hem bütçe dostu hem de kaliteli olan bu modeller sayesinde balıkçılar çok daha rahat bir şekilde alım gerçekleştirebilir. Ayrıca fiyat aralığı genellikle hem ağların modeline göre de belirlenmektedir.

Misina Serpme Ağ

Sağlamlığı, kalitesi ve dokusu ile her zaman tercih edilebilir durumda olan misina serpme ağ balıkçılık tutkunları için popülerliğini korumaktadır. Aynı zamanda misina serpme ağlar esnek yapısı ile kısa sürede pek çok balığı tutma konusunda etkilidir. Misina modeller geniş ebatlı olmasıyla da küçük ve büyük bütün balıkları tutarak balıkçılar açısından da verimli bir dönem geçirmesini sağlar.  Kaliteli kullanım garantisi ile sunulan serpme ağlarda misina modeller her zaman tercih edilebilir. Daha kolay bir şekilde pratik olarak balık tutulmasına yardımcı olur.

Kolay Serpme Ağ

Pratik kullanım özelliği sunması ile kolay serpme ağ modelleri her zaman tercih edilebilir. Balıkçıların daha az emek göstererek daha fazla balık tutmalarını sağlayan serpme ağlar her zaman kullanıma uygundur. Avlanma dönemlerini daha kaliteli geçirebilmek amacıyla serpme ağlar alınabilir. Pratik kullanım özelliği sunduğu için de oldukça etkili modellerdir.

Serpme Ağ Fiyatları

Genel olarak değişkenlik gösterse de serpme ağ fiyatları ekonomik fiyatlarla sunulan aralıktadır. Her biri kaliteli üretilmesinin yanı sıra aynı zamanda uygun fiyatlı olduğu için bütün balıkçıların yararlanması açısından önemlidir.

Hem üst düzey kalitede üretilen hem de uygun fiyatlı olan serpme ağlar herkesin tercih edebileceği şekildedir. Her zaman bu ürünleri tercih edilebilir ve avlanma dönemlerini daha verimli geçirebilirsiniz