Amerikan Serpme Ağ

İçten torba yapan Amerikan serpme ağ  modeller olmak üzere   balığı içine alacak tarzda üretilen bir modeldir.

Serpme Ağ Fiyatları ve Çeşitleri

El Örmesi Serpme Ağ

9.300,00 9.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.050,00 3.350,00 

Kaliteli model olmakla birlikte şeklinden dolayı pratik bir şekilde balıkları içine alarak hızlı bir tutma imkanı sağlar. Bu model sayesinde balıkçılar kısa sürede pek çok balığı yakalar. Ayrıca sağlam bir yapıya sahip olması ile en büyük balıkların bile avlanmasında aynı kalitede işlev sağlar. Her zaman tercih edilebilir.

Çemberli Serpme Ağ

Yuvarlak olması geniş ebatlı olması ve her alanda tercih edilmesiyle Çemberli serpme ağ pek çok avantajlı bir arada sunar. Aynı zamanda kolay kullanım imkanım sağlamlığın ve her balığı yakalayabilme özellikleri ile de tercih edilebilir. Küçük veya büyük fark etmeksizin tüm balıkları yakalama özelliğine sahiptir.

Misina Serpme Ağ

Misina serpme ağ gözleri ile bütün balıkları hızlı şekilde yakalama özelliğine sahiptir. Misina dokusu çok sağlam olduğu için de kırılma gibi sorunlar yaşanmadan kullanılır. Ayrıca suyun derinliklerine inmeyi başaran misina serpme ağlardan tatlı sularda ve barajlarda da kullanım imkanı sunulur. Tuzlu su olan deniz ve okyanus gibi alanlarda da misina serpme ağ tercih edilmeye uygundur.

Kolay Serpme Ağ

Şimdilerde balık tutmak daha kolay bir hale geldiği için yılın belirli dönemlerindeki avlanma dönemi kolay serpme ağ ile çok daha kaliteli bir şekilde geçiyor.

Kolay kullanım özelliği sunan bu serpme ağlar sağlamlığı avantajları pratik şekilde tercih edilebilir olması gibi özellikleri ile de dikkat çekiyor. Modelleri hem balıkçılar hem de balık tutmayı hobi edinen kişiler tercih edebilir.

Serpme Ağ Fiyatları

Serpme ağ fiyatları ağın modeline göre belirlenir. Ağın özellikleri ebatları boyutları ve çeşidine göre belirlenen serpme ağ fiyatları farklı seçeneklerde sunulduğu için herkesin alabileceği şekildedir.

Düşük veya yüksek pek çok seçenekte fiyat aralıkları sunulduğu için herkesin rahatlıkla alışveriş yapabilmesi mümkün olur. Aynı zamanda güvenli ve kaliteli olan ürünlere uygun fiyatlara sahip olmakta mümkündür. Yüksek kalitesi standartlarında üretilen serpme ağların her biri uygun fiyatlara rahatlıkla alınabilir. Güvenle alışveriş yapmak mümkündür.