Amerikan Serpme Ağları

Serpme balık ağı kullanarak balık avlamak bir hobiden öteye taşınabilir. Kaya Balık Ağı firması olarak üretimini yaptığımız kaliteli ağlar ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

11.000,00 11.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.000,00 3.750,00 

Amerikan Serpme Ağları Çeşitleri

Amerikan serpme ağlar genellikle naylon ipten üretilirler. Misina serpme ağ bu şekilde uzun yıllar deforme olmadan kullanılması mümkün olur. Tek parça olarak üretilir ve kullanımının kolay olmasına dikkat edilir. Daha önce hiç kullanmamış olsanız dahi serpme ağı adeta bir profesyonel gibi kullanabilirsiniz. İlk atışta dahi istediğiniz gibi çok sayıda balık avlamanız mümkün olur. Amerikan serpme ağ çeşitleri arasında şunlar öne çıkar:

  • Cepli serpme ağlar: Genellikle dere, nehir gibi akarsularda ve göllerde balık avlanması için tasarlanmışlardır.
  • Büzmeli serpme ağlar: Zemini kum olan derin sularda balık avlamak üzere tasarlanmışlardır.
  • Sade serpme ağlar: Derin sularda balık avlamaya uygun olarak 16 mm aralıklarla üretilirler.

Amerikan Serpme Fiyatları

Deforme olmayan malzemeden üstün kalitede üretilen serpme ağ fiyatları bütçe dostu olması ile öne çıkar. Fiyatların bu şekilde uygun olması ile balık avlamak isteğinin gerçekleştirilmesi mümkün olur. Serpme ağların kullanımının pratik olması da önemli bir avantajdır. Daha önce hiç serpme ağ kullanmamış kişiler için ağın nasıl atılacağına ve toplanacağına dair bilgi verici videolarımız bulunuyor.

Serpme fiyatları ve özellikleri ile ilgili merak ettiğiniz konularda firmamız ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Çok sayıda serpme çeşidi üretiyor ve bulunduğunuz bölgeye uygun olan ağı kolayca bulabilmenizi sağlıyoruz. Çemberli serpme ağ ve diğer ağlarımız kullanıma hazırdırlar. Bu sayede ağı alarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türkiye üç tarafı denizlerle çevrili çok sayıda akarsuyu ve gölü olan bir ülkedir. Bu özelliği ile amatör ve profesyonel balıkçılığın yaygın olarak yapıldığı ülkeler arasında yer alır.

Ürettiğimiz kolay serpme ağ ürünlerimizi tercih ederek şehir hayatının getirdiği stresten kurtulabilirsiniz. Ayrıca serpme ağ ile yüksek miktarda balık avlayarak bütçenize önemli katkıda bulunabilirsiniz. Kaliteli ürünlerimizi aldığınız takdirde uzun yıllar deforme olmadan kullanabilirsiniz. Bakımının ve muhafaza etmenin son derece kolay olması ile avlanma sonrasında da ağınız ile uzun süre uğraşmanıza gerek kalmaz.