Amerikan Serpme

Yüzyıllardır insanların avcılık ve balık ticari faaliyetlerinin sürdürülmesinde kullandıkları ürünler arasında yer alan Amerikan serpme ağları teknolojinin ilerlemesi ile ortaya çıkan yeni nesil serpme ağlar arasında yer almaktadır.

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

9.300,00 9.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.050,00 3.350,00 

Amerikan Serpme Ağ Kullanımının Avantajları

Kolay serpme ağ kullanımı balıkçılıkta pek çok avantajı beraberinde getirmektedir. Amerikan serpme ağ kullanımının kullanıcısına sunmuş olduğu avantajlar ise;

  • Yüksek verimlilik
  • Esneklik
  • Denizcilik güvenliği
  • Deniz canlılarının korunması
  • Pratik kullanım olarak sıralanmaktadır.

Misina serpme ağ kullanımı geleneksel balık avcılığında en sık kullanılan av ekipmanları arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra Amerikan serpme ağlar çok daha profesyonel avcılık işlemlerinde yüksek verimlilik sağlamaktadır.

Serpme ağ fiyatları incelenirken kullanıcıların ağın teknik özellikleri hakkında detaylı bilgiye sahip olmaları gerekmektedir. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretimi yapılan serpme ağların tercih edilmesi uzun süreli bir kullanım sağlayacaktır.

Denizcilikte devrim yaratan Amerikan serpme ağları çemberli serpme ağ kullanımına alternatif olarak değerlendirilebilir. Büyük ölçekli avlanmalarda etkili bir yöntem olan Amerikan serpme ağları özellikle ticari balıkçılık operasyonlarında yüksek verimlilik sunmaktadır.  Genel olarak profesyonel kullanımda büyük gemilere bağlı olarak kullanılan bu ağlar sığ su avlanmaları için uygundur.

Balık avı endüstrisinin sunmuş olduğu balık ağları kategorisi her türden balık avı için uygun çözümler sunmaktadır.

Amerikan Serpme Balık Ağlarının Fiyatları

Farklı modellerde ve farklı boyutlarda tüm balık avcılıklarına uyumlu olarak üretimi yapılan Amerikan serpme ağları üretildikleri malzemelere göre fiyatlandırılmaktadır. Üretimde kullanılan malzemenin kalitesi ağın satış fiyatının belirlenmesinde en önemli kriter olarak karşımıza çıkmaktadır.

Serpme balık ağı kategorisinde üstün özellikleri ile dikkat çeken ve tüm balıkçılar tarafından avantajları nedeniyle tercih edilen Amerikan serpmesi ağlar denizcilik endüstrisi için son derece önemlidir.

Serpme fiyatları araştırması yapanların kaliteli ürünlere yönelim sağlamaları uzun süreli bir kullanım için uygun kaliteli ağlara sahip olmalarını sağlayacaktır. Firmamız tarafından kaliteli malzemeler ile üretilen Amerikan serpme ağları uygun fiyat avantajları ile satışa sunulmaktadır. Geniş çaplı balık avcılığının olmazsa olmazları arasında yer alan bu ağ türü tek seferde çok daha fazla balığın yakalanmasını sağlamaktadır.