Amerikan Serpmesi Fiyatları

Amerikan serpmesi fiyatları genellikle ebatına göre ve modeline göre değişkenlik gösterse de ekonomik fiyatlarla sunulur. Bu şekilde bütün balıkçıların alabileceği bir fiyat aralığı sağlandığı için Amerikan serpmesi fiyatları alabilir ve her zaman balık tutmak konusunda Tercih edebilirsiniz.

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

9.300,00 9.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.050,00 3.350,00 

Çemberli Serpme Ağ

Günümüzde en sık tercih edilen çemberli serpme ağ modeli kaliteli ve işlevliği seçenekler arasında yer alır. Ekonomik fiyat aralığı geniş ebatı ve suyun derinliklerine inebilmesi pratik kullanımı gibi pek çok avantajlı bir arada sunar. Kullanılır özelliği sayesinde özellikle avlanma dönemlerinde daha pratik ve daha çok sayıda balık tutulmasını sağlar. Pratik kullanım imkanı sunmasının yanı sıra sağlamlığı ile de dikkat çeker.

Amerikan serpme ağlar işlevli olması ve uygun fiyatlarla sunulmasıyla her zaman güvenle tercih edilebilir. Ayrıca kalite standartlarının üzerinde sunulan  model fiyat olarak da uygun şekildedir.

Misina Serpme Ağ             

Çemberli ağ gibi misina serpme ağ geniş ebatları ile dikkat çeker. Yırtılma ya da deformasyon gibi sorunlar yaşanmadan uzun yıllar tercih edilebilir.

Küçük veya büyük fark etmeksizin bütün balıkları tutmak konusunda oldukça etkilidir. Bu model sayesinde avlanma dönemlerine çok daha verimli şekilde geçirebilirsiniz. Misina dokusu oldukça sağlamdır.

Kolay Serpme Ağ

Şimdilerde balıkçılığı gerçekleştirebilmek kolay serpme ağ ile daha kolay bir hale geldi. Önceki dönemlerde çok fazla emek verip az sayıda balık tutuluyordu. Şimdilerde ise kolay serpme ağlar sayesinde daha az emek vererek çok daha fazla sayıda balık tutuluyor.  Bu yüzden de serpme ağlar oldukça avantajlıdır.

Serpme Ağ Fiyatları

Gerek Amerikan modelleri gerek serpme ağ fiyatları ve diğer modelleri genel olarak ekonomik fiyatlarla sunulur. Uygun fiyat aralığı sayesinde herkesin yararlanabileceği bu modeller sayesinde balık tutmak çok daha kolay bir hale geliyor.

Güvenle tercih edilebilecek bu modeller sayesinde balıkçılık daha kolay yapabilir ve her zaman kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz. Bu modeller hem üst düzey kalitede hem de uygun fiyatlı olarak herkesin tercih edebileceği şekilde üretilir. Kısa sürede daha verimli sonuçlar ortaya çıkar.