Bağırsaklı Serpme

Bağırsaklı serpme ağ modeli tek seferlik atışla kısa sürede çok daha fazla sayıda balık yakalanmasını sağlayan çeşitlerden biridir.

Serpme Ağ Fiyatları ve Çeşitleri

El Örmesi Serpme Ağ

9.300,00 9.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.050,00 3.350,00 

Kaliteli bir üretime sahip olduğu için uzun yıllar kullanmak da mümkündür. Modelinden dolayı tek seferlik atışta bile pek çok sayıda balığın yakalanmasına yardımcı olur. Aynı zamanda pratik kullanıma sahip özelliği ile deniz ya da tatlı sularda da tercih edilebilir.

Profesyonel anlamda balıkçılık yapan ya da hobi olarak balık tutan kişilerin bağırsaklı serpme ağ tercih edebileceği bir modeldir. Kaliteli olmasının yanı sıra doku olarak da sağlamlığı ile öne çıkar. Böylelikle daha güvenli ve uzun süreli bir kullanım imkanı sağlar.

Misina Serpme Ağ

Misina serpme ağ modeli de yine kaliteli dokuda üretilen ve kolay kullanım özelliğine sahip olan ağlardan biridir.

Balık tutarken genellikle daha kısa süre içerisinde fazla balığı bir arada tutabilmek önem taşır. Aynı zamanda misina serpme ağ geniş alanlara ulaşabilmesi ve kaliteli dokuda olması da önem taşır. Misina dokuda olan kolay serpme ağ bu özellikleri taşıdığı için sıklıkla tercih edilir. Bir yandan kaliteli olması bir yandan kolay kullanım özelliği sunması gibi avantajları da bir arada sunar. Kolay serpme ağ modeli olarak tercih edilebilecek tarzda bir seçenektir.

Çemberli serpme ağ modeli de aynı şekilde kaliteli dokuda üretilen tercih edilen ve balıkçılar açısından kolaylık sağlayan seçeneklerden biridir. Kısa süre içerisinde çemberli serpme ağ pek çok balığın tutulmasına yardımcı olan işlevli bir seçenektir.

Serpme Ağ Fiyat Aralığı

Serpme ağ fiyatları, genel olarak modele bağlı şekilde değişkenlik gösterir. Her bütçeye hitap eden birbirinden farklı pek çok serpme ağ fiyatları yer alırken, çok fazla modelleri bulunur. Bir yandan ekonomik bir yandan kaliteli olan bu modeller her balıkçının tercih edebileceği tarzıdır.

Serpme ağların her biri en iyi kalitede üretildikleri için uzun süreli kullanıma da uygundur. Bazı balıklarda diş bulunduğu için ağları kesmeye çalışma gibi durumlar söz konusu olabilir. Bağırsaklı Serpme  Fakat serpme ağların her biri kaliteli üretildikleri için bu sorunlar yaşanmadan deformasyon olmadan uzun yıllar aynı kalitede kullanılır. Fiyat aralığı da ekonomik olduğu için hem kaliteli hem de uygun fiyatlı olan bu modelleri herkes tercih edebilir.