Balık Ağı Fiyatları

Serpme ağ fiyatları çeşitli faktörlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bu ağ fiyatları belirlenirken;

  • Üretimde kullanılan malzemenin kalitesi
  • Üretilen ağın boyutları ve ağırlığı
  • Üretim süreci
  • Marka ve üreticinin tecrübesi fiyat konusunda belirleyici olmaktadır.

Balık ağlarının fiyatını belirleyen en önemli faktör ise elbette ki ağın üretildiği malzemenin kalitesidir. Dayanıklı ve uzun ömürlü malzemelerden üretilen ağların fiyat konusunda yüksek maliyetler ortaya çıkarması müşterilerin ürün tercihi yaparken dikkat etmesi gereken noktalar arasında yer almalıdır. Firmamızın ürettiği çemberli serpme ağ, kullanım kolaylığı sunan ve yoğun olarak talep gören kaliteli ürünler arasında yer almaktadır.

Serpme Balık Ağı Kullanımının Avantajları Nelerdir?

Ticari balıkçılıkta ve hobi amaçlı yapılan balık avlarında verimliliğin artırılması için kullanılan balık ağları kullanıcısına pek çok yönden avantaj sağlar. Kolay serpme ağ serpilmesi ve toplanması zaman kaybına sebep olmadığı için kullanıcı için büyük bir zaman tasarrufu sunar.

Büyük miktarlarda balık avı için kullanılan bu büyük ağlar tek seferde daha fazla ürünün elde edilmesini sağlamaktadır. Özellikle ticari amaçlarla yapılan balık avında maliyetlerin düşürülmesini sağlayan bu ağ sistemleri tek seferde bol ürün ile dönüşü ortaya çıkarmaktadır.

Misina serpme ağ balık avı için uygun farklı büyüklüklerde üretimi yapılabilen en kullanışlı ağ çeşidi olarak büyük bir üstünlük sağlar. Sürdürülebilir balıkçılık uygulamalarında çevre dostu olması sebebiyle tercih sebebi olan bu ürün çevreye ve balık türlerine olumsuz etkiler oluşturmaz.

Serpme Balık Ağı Çeşitleri

Serpme balık ağı yapılacak avlanma türüne, avlanmanın yapılacağı alan ve avlanmadan beklenen potansiyele göre seçilmelidir. Yüksek miktarlarda balık avlanmak için büyük ölçekli ve yüksek kg ağırlığına sahip ağların tercih edilmesi beklentilerin gerçekleştirilmesini sağlayacaktır. Hobi amaçlı yapılacak olan avlanmalarda ise daha küçük serpme ağlar ile keyif dolu anlar yaşamak mümkündür.

Serpme fiyatları da yine yapılacak avlanmanın boyutlarına göre tercih edilecek olan ağa göre farklılık göstermektedir. Kaliteli malzemelerden üretilmiş ve uygun fiyat seçenekleri ile satışa sunulmuş ağ seçenekleri arasından ihtiyaçlarınız ve beklentileriniz doğrultusunda doğru ürünleri seçerek konforlu bir avlanma sağlayabilirsiniz.