Balık Ağı Örme İpi

Balık ağı örme ipi dayanıklı bir naylon iplerden yapılmaktadır. Dayanıklılığı daha önceden test edilerek satışa sunulur ve yüksek oranda dayanıklılığa sahiptir.

Balık ağlarının iplikleri çekim gücü açısından da dayanıklıdır. Tonlarca balığı tek seferde yukarı çekerken kopma gibi bir durum yaşanmaz. Esnekliği ise geniş bir ölçeğe yayıldığı için birçok balığı aynı anda tutup muhafaza eder.

Serpme ağ içinde yapılarında mevcut olan ipliklerin kalitesi önemlidir.  Eğer iplikler kalitesiz ise bu durum ağın uzun süreli kullanımını da etkiler. Ancak dayanıklı ve kaliteli bir iplik uzun süreli kullanımı da beraberinde getirir. Mevcut olan balık ağları üst üste yapılan kullanımlar için bile dayanıklı bir mekanizmaya sahiptir.

Geniş Kullanımı ile Balık Ağı Örme İpi

İplikler geniş kullanımlara sahip oldukları sürece tercih edilirler. Balık ağı ile özellikle derin sularda rahat bir kullanım alanı yaratılır. İplikler elle temas etmenin yanı sıra su içinde tüm deniz canlılarının saldırılarına karşı da dayanıklıdır. Özellikle kemirgen olan deniz canlıları su içindeki ağları çokça kemirir.

Ancak bu ağlar elastik ve kolay kopmayan bir yapıya sahiptir. Serpme fiyatları da bu kadar dayanıklı ve kaliteli olan bir ürün bazında oldukça uygundur. Fiyatlar piyasa eşdeğer alınarak ortaya konur. Yani piyasa dışında bir fiyat farkı ya da yükselişi yer almaz.

Güvenilir Balık Ağları

Balık ağı örme ipi de dahil bu ağlar sağlıklı ve güvenilir bir yapıya sahiptir. Elle temas çok olduğu için kanserojen hiçbir maddeye yer verilmez. Sağlık açısından tescillenmiş bir üründür. Su içinde de balıklara zarar vermeden muhafaza eder. Tutma aşamasında balıkların iplikten kaynaklı ezilmesi gibi bir durum yaşanmaz.

Serpme ağ fiyatları da uygun ölçeklere sahip oldukları için satın alma aşamasında zorlanılmaz. Birçok balıkçı ve balık tutmayı seven herkes tarafından rahatlıkla kullanılır. Fonksiyonel açıdan her deniz suyuna entegre olabilir. Serpme balık ağı ile daha ilk kullanımda rahatlık ve pratiklik ön plana çıkar. Özellikle kullanıcısına sunduğu pratik çekim gücü ile balık tutma daha keyifli bir hale dönüşür.

 

Balık Ağı Örme İpi