Balık Ağı Serpme Fiyatları

Balık ağı serpme fiyatları ürünün kg cinsinden büyüklüğü ve genişliği ile doğru orantılıdır. Yani daha geniş ve büyük kapasiteli bir ürün alındığı zaman bu alanda fiyat yükselişe uğrar. Ancak daha küçük çaplı bir ürün alınırsa fiyat daha düşük olabilmektedir. Kalite ise her ürün için eşit bir özellik sergiler.

Serpme ağ kaliteli ve dayanıklı yanı ile ön plana çıkar. Serpme ağı tüm zorlu deniz koşullarına karşı dayanıklı bir ürün özelliği gösterir. Denize birkaç dakika içinde serpme işlemi yapılabilir. Birçok fırtına ve su dalgasına karşı da oldukça dayanıklı bir özellik sergiler. Bu da ürünün kullanımını bu alanda daha çok yaygınlaştırır.

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.050,00 3.350,00 

El Örmesi Serpme Ağ

9.300,00 9.500,00 

Kaliteli Balık Serpme Ağ Fiyatları

Balık serpme ağ fiyatları kaliteli bir ürün ortaya çıkardığı için yüksek olabilir. Ancak bu durum bütçeyi yormayacak bir gelişim ortaya koyar. Kaliteli ve dayanıklı yanı ile su içinde kolaylıkla tahrişe uğramaz. Bu da ürünün uzun süreli kullanımını ortaya çıkarır.

Serpme ağ fiyatları her bütçeye uygun bir gelişime sahiptir. Bu ağlar hem balıkçılar hem de balık tutmayı sevenler için kullanışlıdır. Deniz, ırmak ve dere gibi daha birçok sulak alanda rahatlıkla kullanılabilir. Sağlam bir ip tasarımı ortaya çıktığı için uzun süreye varan kullanımla işlev görür. Sahip olduktan sonra uzun yıllara varan bir kullanım da elde edilir.

Dayanıklı Balık Serpme Ağlar

Balık serpme ağ fiyatları dayanıklı ürünler etrafında gelişim gösterir. Ancak birçok cebe ve bütçeye uygun bir tasarım da burada söz konusudur. Her deniz canlısını yakalama ve hapsetme potansiyeli de vardır. Ağlar profesyonel ve kaliteli bir yapıya sahiptir.

Serpme balık ağı ile hem balıkçılık alanında deneyimli hem de acemi olan herkesçe rahatlıkla kullanılabilir. Profesyonel bir balık ağı olarak tasarlandığı için sık sık balık tutma işlevini yerine getirir. Zamanla ağ tabakasının bozulması ya da tahriş olması da söz konusu olmaz. Daha ilk kullanımda da gerekli işlevi anında sunar. Tek seferde denize atılıp çekilme işlemi yapılabilir. 

Balık Ağı Serpme Fiyatları