Balık Ağı Serpme

Balık ağı serpme yöntemi balık tutmak için günümüzde en çok tercih edilen yöntemlerden biridir. 

Denize atılır atılmaz birçok balığı içine çekme gücüne sahiptir. Özellikle iç su balıkçıları tarafından en çok kullanılan ürünlerden birini olmaktadır. Sadece küçük değil büyük çaplı balıkları da yakalama potansiyeli vardır. Serpme ağlar her sulak alanda rahatlıkla kullanılabilir.

Serpme Ağ Çeşitleri

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.050,00 3.350,00 

El Örmesi Serpme Ağ

9.300,00 9.500,00 

Serpme ağ ile tek seferde bireyler yoğun bir şekilde çok sayıda balık tutabilir. Ağların etrafındaki halatların çekilmesi sureti ile çekme işlemi yapılır. Bu ürünlerin boyutları orta ya da büyük olarak farklılık gösterir. Aynı zamanda usta balıkçılardan normal bireylere kadar herkes tarafından kullanılabilir. Bu alanda kullanıcılarına rahat bir balık tutma imkanı sunulur.

Kullanışlı Serpme Balık Ağlar

Bir ağın kullanışlı olması işlevini de ön plana çıkarır. Balık ağı serpme ürünü ile sadece kısa bir süre içinde anında çok sayıda balık yakalanır. Üstelik iplikleri sert ve ağır olduğu için en ufak balıkların bile kaçması önlenir. Tüm balıkları içine hapsetme imkanına sahip olmaktadır. Suya bırakılan ağlar sadece bir kerede çekilerek bu işlem tamamlanır.

Serpme fiyatları ürünün kullanışlı olmasına rağmen oldukça uygundur. Birçok cebe ve bütçeye uygun olan bir fiyat aralığı burada söz konusudur. Her birey rahatlıkla bu ürünü tedarik edip balık tutabilir. Fiyatlar piyasa dikkate alınarak ortaya çıkar. Piyasanın üzerinde bir fiyat farkı gözlemlenmez. Böylece birçok birey de rahatlıkla sahip olabilir.

Kaliteli Serpme Balık Ağ

Balık ağı serpme ile bu alanda kaliteden taviz verilmez. Üründe kullanılan iplikler sığ ve ince olmasına rağmen zamanla kopma ya da tahriş olma durumu yaşanmaz. İplikler her türlü darbeye karşı dayanıklıdır. Sudaki tüm deniz canlılarının darbelerine karşı dayanıklı olacak şekilde üretilir.

Mevcut olan Misina serpme ağ fiyatları da kaliteden bağımsız olacak yapıda şekillenir. Yani fiyatın düşük ve uygun olması ürünün kalitesiz olması ile ilgili değildir. Kalite fiyattan ayrı olacak şekilde ortaya konur. Daha ilk kullanımda kalite kendini belli ettirir. Serpme balık ağı çekme aşamasında bile kopmalara karşı dayanıklı bir şekilde tasarlanır. Bu yüzden bugün birçok kişi tarafından kullanılmaya devam etmektedir.

 

balık ağı serpme