Balık Avı Serpme Fiyatları

Balık avı serpme fiyatları genellikle uygun fiyatlardadır. Bu sebeple her birey bu balık ağlarını kolaylıkla satın alabilmektedir.

Serpme Ağ Fiyatları

Balık ağları çeşitlerine göre fiyat farkları olabilmektedir. Fiyat farklılıkları  ağın büyüklüğü, kullanım alanı ve ağırlığına göre değişir. Kıyı ve kıyı balıkçılığında daha sık kullanılan balık ağları, deniz gibi alanlarda da kolaylıkla kullanılabilmektedir.  Balıkçılar tarafından tekne gibi alanlarda da tercih edilmekte olan bu ağlar, kısa süre içerisinde istenilen sayıda balık tutulmasına olanak sağlar. 

Serpme ağ çeşitleri günümüzde kullanım açısından en sık tercih edilen çeşitler arasındadır. Misina ipinden yapılan ağ çeşitleri daha hafif olduğu için balıkçılar için kolay taşınma imkanı sunar. Balıkçıların en çok zorlandıkları konu ağ taşıma konusudur. Bu yüzden kolayca katlanan ve toplanan ağlar tercih edilir. Balık avı serpme fiyatları diğer ağ fiyatları gibi birçok yerde değişebilir.

Serpme Ağ Fiyatları 

Serpme ağ fiyatları birçok yerde farklı fiyatlarda bulunur. Bu ağ fiyatları kullanım alanları, ipin kalitesi, genişliği gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Ağ almadan önce bu fiyatların araştırılması gerekir. Her bütçeye uygun ağ çeşidi bulmak mümkündür. 

Serpme ağlar içinde genelde daire şeklinde örülen ağlar sıklıkla kullanılır. Bu ağlar üstten yani havadan el yardımı ile atılan ağ çeşididir. Bazı ağlar ise su üzerine bırakılır. Bu ağlar atılacak ağın genişliğine ve su altı derinliğine göre değişir. Dibe daha rahat batması için etek kısımlarında kurşunlar vardır.Bu kurşunlar sayesinde ağ derinlere iner. Taşınması kolay olan ağlar arasında olduğu için herkes kolaylıkla taşıyabilir. Balık avı serpme fiyatları arasında en uygun fiyata sahip ağ çeşididir. 

Serpme Balık Ağı 

Serpme balık ağı kullanım kolaylığı bakımından balıkçıların en fazla tercih ettiği ağ çeşitleri arasındadır. Bu ağ modellerinde misina ipi kullanılması her birey tarafından kullanım ve taşıma kolaylığı da sağlar. Bu balık ağı her keseye uygun fiyatlarda bulunur. Kullanım kolaylığı olması balıkçıların bu ağı daha geniş alanlarda kullanmasını sağlar.

Serpme fiyatları ağın büyüklüğüne göre değişir. Bu çeşitler büyüklüklerine göre ayrılır. Büyük ağlar daha geniş alanlarda daha geniş teknelerde kullanılır. Küçük olanlar ise daha çok kıyı ve kıyı balıkçılığında kullanılır. Balık avı serpme fiyatları ağın ağırlığına ve kullanılan ağın ip cinsine bağlı olarak değişir. 

Balık Avı Serpme Fiyatları