Balık Serpmesi Fiyatları

Genellikle modele göre değişkenlik gösterse de serpme ağların her birinde balık serpmesi fiyatları uygun fiyatlarda sunulduğu için balıkçılar açısından avantaj sağlar.

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

11.000,00 11.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.000,00 3.750,00 

Çemberli Serpme Ağ

Yuvarlak olması yanı sıra çemberli serpme ağ modelleri geniş ebatlıyken aynı zamanda uygun fiyatlarıyla sunulan bir seçenektir. Çemberli serpme ağlar kısa süre içerisinde fazlasıyla balık yakaladığı için oldukça avantajlıdır. Bir yandan daha pratik kolay balık tutma imkanı sağladığı için balıkçılara her zaman avantajlı kullanım imkanı sunar.

Çemberli serpme ağ modelleri atıldıktan sonra suyun derinliklerine inerek daha fazla balık sayısına ulaşım sağlar.

Modelleri boyutları ve üretim dokusu gibi detayların her birine göre fiyatlarda belirleme durumu söz konusu olur. Hem kaliteli olan hem de uygun fiyatlı olan balık serpmelerinden bütün balıkçılar ve balık tutan kişiler yararlanabilir.

Misina Serpme Ağ

Kaliteli ve sağlam dokuda olmaları veya kısa süre içerisinde misina serpme ağ ile pek çok sayıda balık tutmaları ile oldukça etkili olan modellerden biridir. Misina serpme ağlar en sık tercih eden klasik modeller arasında yer alırken bir yandan hem büyük hem küçük balıkların tutulmasına da yardımcı olur. Avantajlı kullanım özellikleri ile tüm balıkçıların tercih edebileceği tarzdadır.

Kolay Serpme Ağ

Pratik bir şekilde kolay serpme ağ ile balıkları yakalamak mümkün olduğu için bir yandan balık tutmaya yeni başlayan kişilere de pratiklik sağlar.

Kolay kullanım özelliği sunması açısından balık tutma döneminin daha kaliteli geçmesine yardımcı olur. Büyük ebatlı olmaları ve suyun derinliklerine inmeleri gibi özellikleri ile de avantajlıdır. Hem tatlı su hem de tuzlu sularda tercih edilebilir.

Serpme Ağ Fiyatları

Serpme ağ fiyatları genel olarak modele göre ebat’a göre veya dokuya göre belirlenir. Aynı zamanda serpme ağ fiyatları uygun fiyat aralığı ile sunulduğu için de herkesin yararlanabileceği şekildedir. Balık tutmayı tercih eden hobi amaçlı ya da profesyonel anlamda balıkçı olan herkes uygun fiyatlarla serpme ağlara sahip olabilir.

Serpme ağların her biri ekonomik fiyatı aralığında sunulur. Herkesin yararlanabileceği pek çok model ve fiyatlar mevcuttur.