Balık Tutma Serpme Fiyatları

Balık tutma serpme fiyatları değişiklik gösterebilir. Bu sebeple bireylerin ağ almadan önce belirli araştırmalar yapmaları önemlidir. 

Fiyat farklılıkları firmalar arasında olduğu gibi, ağın büyüklüğü, kullanım alanı ve ağırlığına göre değişmektedir. Kıyı ve kıyı balıkçılığında kullanıldığı gibi çevirme tekneleri ve ağ teknelerinde de kullanılır. Bu ağlar kullanım kolaylığı sağlarlar.

Serpme ağ çeşitleri günümüzde kullanım açısından en sık kullanılan ağ çeşitleri arasındadır. Misina ipinden yapılan ağ çeşitleri daha hafif olduğu için taşıma kolaylığı sağlar. Balıkçıların en çok zorlandıkları konu ağ taşıma konusudur. Bu konuda bu ağ yapısında herhangi bir zorlukla karşılaşmadan kullanım sağlanır. Serpme ağ fiyatları diğer ağ fiyatları birçok yerde değişebilir. 

Serpme Ağ fiyatları

Serpme ağ fiyatları birçok faktör doğrultusunda değişkenlik göstermektedir. Bu ağ fiyatları kullanım alanları, ağın ip yapısı, genişliği gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Ağ almadan önce bu fiyatların araştırılması kara verirken yardımcı olabilir. Her bütçeye uygun ağ çeşidi bulmak mümkün olmaktadır. 

Serpme ağ çeşitleri arasında daire şeklinde örülen ağlar sıklıkla kullanılır. Bu ağlar üstten yani havadan el yardımı ile atılan ağ çeşididir. Bu ağlar atılacak ağın derinliği ve su altı derinliğine göre değişir. Kullanım kolaylığı açısından bu ağlar günümüzde tercih edilmektedir. Taşınması kolay olan ağlar arasında olduğu için herkes kolaylıkla taşıyabilir. Balık tutma serpme ağ fiyatları arasında en uygun fiyata sahip ağ çeşididir. 

Serpme Balık Ağı

Serpme balık ağı kullanım kolaylığı açısından balıkçıların en fazla kullandığı ağ çeşididir. Bu ağ modellerinde misina ipi kullanılması her birey tarafından kullanım kolaylığı taşır. Misina ipinin hafif ve naylonumsu olması taşıma kolaylığı da sağlar. Bu balık ağı daha uygun fiyatlarda bulunabilir. Kullanım kolaylığı olması balıkçıların bu ağı daha geniş alanlarda kullanmasını sağlar.

Serpme balık ağının çeşitleri vardır. Bu çeşitler büyüklüklerine göre ayrılır. Büyük ağlar daha geniş alanlarda daha geniş teknelerde kullanılır. Küçük olanlar ise kıyı ve kıyı balıkçılığında kullanılır. Bu ağlar 4 ile 7 kilo arasındadır. Balık tutma serpme ağ fiyatları ağın ağırlığına ve kullanılan ağın ip cinsine bağlı olarak değişir. 

Balık Tutma Serpme Fiyatları