Deniz Ağı

Deniz ağı balıkçılar tarafından balıkları daha rahat tutabilmek açısından tercih edilen aparatlardır.

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

7.300,00 7.500,00 

İp Örgü Deniz Serpme Ağ

3.250,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

2.450,00 2.750,00 

Çemberli Serpme Ağ

Çemberli serpme ağ  modelleri deniz ağları arasında yer alan ve çemberli serpme ağ seçenekleri arasında bulunan modellerden biridir. Küçük büyük bütün balıkların tutulmasını sağlayan bu serpme modellerle balıkçılığı daha kolay hale getirebilir ve daha kolay gerçekleştirebilirsiniz. Çemberli serpme ağlar hem deniz hem okyanus hem de tatlı su gibi alanlarda tercih edilebilir..

Deniz ağlarında özellikle serpme modeller şimdilerde kullanılan en popüler seçenekler arasında yer alır. Serpme modeller özellik olarak geniş boyutta olması ve daha hızlı balık tutma imkanı sunması ile deniz ağı oldukça avantajlıdır. Deniz ağlarının her biri sağlamlığı ile de ön plana çıkar. Aynı zamanda esnek dokuları ile denizlere rahat bir şekilde inerek çok daha rahat balıkların çekilmesini sağlar.

Misina Serpme Ağ

Misina serpme ağ sağlam bir yapıya sahip olduğu için en dişli balıklarda bile yırtma gibi sorunlar yaşanmadan kolay balık tutma imkanı sağlar. Misina dokusu esnekliği sağlamlığı ve bütün boyutlarda ve türlerde balıkları tutması ile oldukça avantajlı bir modeldir. Bunun yanı sıra Misina serpme ağ modellerin her biri yine balığı kolay tutma amacıyla üretilmiştir.

Kolay Serpme Ağ

Kolay serpme ağ kullanım özellikleri sayesinde daha pratik balık tutarken bir yandan hızlı şekilde balıkları yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda daha fazla sayıda balığı kısa sürede yakalamak kolay serpme ağ sayesinde mümkün olur. Doku olarak da kaliteli üretildikleri için uzun yıllar aynı performansta kullanmaya devam etmek mümkündür. Kolay kullanım özelliği sunması ve kısa sürede daha fazla balık tutmayı sağlamasıyla oldukça avantajlı modellerdir.

Serpme Ağ Fiyatları

Serpme ağ fiyatları modellere göre değişkenlik göstermesi ve birbirinden farklı fiyat seçenekleri sunmasıyla her bütçeye hitap eder. Kaliteli dokuda üretilen serpme ağ fiyatları ve modelleri aynı zamanda ekonomik fiyatlarla sunulur. Böylelikle herkesin tercih edebileceği ve kolaylıkla alabileceği fiyat aralığı sayesinde daha kolay bir alışveriş gerçekleşir. Fiyat aralıkları belirlenirken ebatlar dokusu ve modeli göz önünde bulundurulur. Her birim üst kalitede üretildiği için güvenle almak mümkündür. Uygun fiyatlı sunulması daha balıkçılar açısından avantaj sağlar.