Deniz Serpme Ağ Fiyatları

Deniz serpme ağ fiyatları birbirinden farklı olabilir. Fiyat araştırması yapılarak uygun fiyatlı bir ürüne ulaşılabilir. 

Bu ağ çeşidi hem farklı ip çeşitleri hem de misina iplerle yapılır. İp çeşidi ile yapılan deniz serpme ağlar genelde göller ve ırmaklarda daha verimli olmaktadır. Misina ipi ile yapılanların ise denizde daha çok tercih edilmektedir. 

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.050,00 3.350,00 

El Örmesi Serpme Ağ

9.300,00 9.500,00 

Serpme Balık Ağı Fiyatları

Serpme ağ çeşitleri ölçüsüne ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Açık denizlerde halkalı serpme adı verilen amerikan serpme ağı uygun fiyatları sebebiyle en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Misina ipinden yapıldığı için kullanım ve taşıma kolaylığı sağlar. Bu ağ modelleri kullanıldığı alana göre değişebilir. Bazı serpme ağlar göl,akarsu ve ırmaklarda kullanılırken, bazı ağlar deniz kıyıları için uygundur. Deniz serpme ağ fiyatları genellikle uygun fiyatlarda olmaktadır ve bu sebeple sıklıkla tercih edilen balık tutma yöntemlerinden biri olmaktadır.

Serpme Ağ Fiyatları

Serpme ağ fiyatları serpme ağın üretildiği ipin cinsine ve ipin genişliğine bağlı olarak değişir. Bu ağ çeşitleri arasında elle örülen ve makine ile örülen olarak ikiye ayrılır. Elle örülen ağ çeşitleri işçilik fazla olduğu için daha pahalıdır. Ancak bu ağları bireyler kendileri de örebilir. Bu şekilde çok daha ucuza gelmektedir. Makine ile örülen ağ fiyatları her keseye uygun fiyatlarda bulunabilir. 

Serpme fiyatları arasında birbirinden farklı fiyatlar ile karşılaşılabilir. Bu farklı fiyatlar ürün cinsine ve çeşidine göre değişir. Bu ağlar büyük alanlar için ve küçük alanlar için farklı boyutlarda olmaktadır. Küçük alanlar için olanları göl, akarsu ve ırmaklarda kullanılır. Daha büyük ağların denizlerde kullanılması uygun olur. Büyük ağlar göl ve ırmaklarda da kullanılabilir. Deniz serpme ağ fiyatları değişkenlik gösterir. 

Serpme Balık Ağı

Serpme balık ağı çeşit açısından bir çok çeşide sahiptir. Bu çeşitler kullanım alanlarına göre değişir. Serpme balık ağları önce 2 çeşide ayrılır. Elle örülen ağlar ve makine ile örülen ağlar olmak üzere 2 çeşittir. Elle örülen ağlar kullanım açısından daha dayanıklı ağlardır. Balıkçılar tarafından da elle örülen ağlar daha çok tercih edilmektedir. 

Makine ile örülen ağlar da fiyat yönünden çok daha fazla tercih edilmektedir. Çünkü makine ile örülen ağlar her keseye uygun olarak bulunabilen bir ağ türüdür. Kullanım açısından da rahat ve taşınması kolay olmasından dolayı balıkçılar tarafından da tercih edilir. Deniz serpme ağ fiyatları oldukça uygundur ve herkes kolaylıkla satın alabilir. 

deniz serpme ağ fiyatları