Deniz Serpme Ağı

Kolay serpme ağ denizde kullanıma uygundur. Dayanıklı ve birinci sınıf malzemesi ile denizde ortaya çıkan taş, yosun benzeri unsurlardan kolayca etkilenmez ve güvenle kullanılır.

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

11.000,00 11.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

2.850,00 3.350,00 

Deniz Çemberli Serpme Ağ Özellikleri

Deniz çemberli serpme ağ özelliklerine bakıldığında ağırlığı, boyutları ve yayılım çevresi balıkçılık için ideal bir deneyim yaratır. Bu özellikler deniz balıkçılığının son derece kolay ve güvenle gerçekleşmesini sağlar. Bunun yanında bazı deniz serpme ağ özellikleri şu şekildedir:

  • Yaklaşık 5 ve 7 kg ağırlık
  • Kurşunlu çember
  • kalite makine örgü ipi
  • Hızlı kullanım sunma
  • 14-25 m2 yayılım alanı

Belirtilen özelliklere bakıldığında çeşitli modellerin genel özelliklerine yer verilmiştir. Ayrıca özel üretim sipariş oluşturabilir ve dilediğiniz boyutlarda deniz serpme ağı satın alabilirsiniz. En dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilen bu ağlarda ince ve sağlam işçilik sayesinde uzun ömürlü bir kullanım elde edersiniz.

Ayrıca kolay bir atış imkanı sunar. Son derece hafiftir. Herkesin kullanıma uygun olan deniz serpmeleri ile balıkçılık yapmak pratik bir şekilde gerçekleşir. Çeşitli özellikleri ile bilinen deniz ağlarında aradığınız boyutlar ve daha fazla detay için firmamızın adresini inceleyebilirsiniz.

Deniz balıklarında derin su veya yüzeyde balıkçılık yapılıyorsa, bu balıkçılık türüne uygun ürün seçimini firmamızın adresinde kolayca yapabilirsiniz. Son derece güvenilir malzemelerle özenle hazırlanan balık ağları uzun ömürlü kullanım şekliyle tercihiniz olabilir. Bunun yanında balık ağlarında göz aralığı deniz balıkçılığında hemen her balık çeşidine uygun üretilir.

Misina Serpme Ağ Denizde Kullanımı Nasıl?

Misina serpme ağ denizde kullanıma uygun özellikleri ile bilinir. Denizde kullanımında özellikle denizden gelebilecek olumsuzluklara karşı malzeme son derece dayanıklıdır. En son kalite malzeme ve birinci sınıf işçilikle üretilir ve bu sayede oldukça dayanıklı modeller ortaya çıkar. Deniz balıklarında tercihiniz olacak ağ türlerinde misinalı serpme yöntemi kısa süre içerisinde çok sayıda balığı tutmaya yarar.

Balıkçılık için tercih edilen ve sık kullanımı bulunan misina serpme ağlar kendi aralarında sınıflandırılır. Bu ağlar balık türüne ve kullanım alanına göre farklı boyutlarda ve ağırlıkta üretilir. Tercih edeceğiniz birçok alternatif vardır. Her üründe atış kolaylığının yanı sıra ağın kapladığı alana bakarak kolayca karar verebilirsiniz.