Blog

deniz serpmesi misina

deniz serpmesi misina

deniz serpmesi misina

deniz serpmesi misina çeşitleri ve fiyatları

Deniz Serpmesi
İnceleyiniz.
0
8965
El Örmesi Serpme
İnceleyiniz.
0
7435
Amerikan Misina Serpme
İnceleyiniz.
0
5909
Amerikan İp Serpme
İnceleyiniz.
0
8525
Dere Serpmesi
İnceleyiniz.
0
5627
Misina Serpme Zincirli
İnceleyiniz.
0
6982
Misina Serpme Kurşunlu
İnceleyiniz..
0
58963
Yemlik Amerikan Serpme
İnceleyiniz.
0
78563
Yemlik Gümüş Serpmesi
İnceleyiniz.

İmalatçıdan

Bütün serpme çeşitlerini KAYA BALIK AĞLARI nın imalatıdır.. El örmesi, misina serpme, deniz serpmesi, amerikan serpme, amerikan ip serpme ve daha diğerleri için menülerden inceleyebilirsiniz.

Kullanım alanları

Dere, ırmak, deniz, baraj, göl gibi yerlerde kullanılan serpme ağları ve çeşitlerini yapıyoruz.

Sudan çıktıktan sonra serpme kurutularak muhafaza edilmesi gerekir. Aksi halde ıslak veya nemli bir şekilde saklanırsa muhafaza edilirse serpme rutubetten eskimeye yol açabilir. Boydan asılıp kurutabilirsiniz. Denizde kullananlar için tavsiyem şudur, tuzlu sudan çıktıktan sonra mutlaka tatlı su ile iyice yıkayın ve durulayın. Bu işlem serpmenin çürümesini engelleyecektir.

Teslimat bilgileri

Ürünü ptt kargo ile veya istediğiniz bir  kargo ile gönderim yapılır. İster kapıda ödeme veya havale ile ödemesi yapılır. Tüm illere ve ilçelere kargo ile adresinize teslimat yapılır.

Adana serpme fiyatları, Adıyaman el örmesi serpme ağları, Ağrı el örmesi serpme fiyatları, Ankara gümüş serpme ağları, Antalya  serpmesi fiyatları, Ardahan, Aydın deniz serpmesi, Balıkesir  serpme, Bursa, Çanakkale deniz serpmesi, Denizli el örmesi serpme, Diyarbakır el örmesi serpme, Düzce serpme ağı, Edirne, Eskişehir  serpme ağı, Giresun, Hakkâri, Hatay serpme ağları, Isparta, İstanbul serpme ağları, İzmir, Kahramanmaraş el örmesi serpme ağları, Kırıkkale serpme ağları, Kocaeli, Manisa, Mardin, Mersin serpmesi fiyatları, Muğla, Muş el örmesi serpme fiyatları, Ordu serpme fiyatları, Sakarya el örmesi serpme fiyatları, Samsun serpmesi fiyatları, Şırnak, Trabzon fiyatları, Van el örmesi serpme fiyatları, Zonguldak serpme fiyatları

deniz serpmesi misina

deniz serpmesi misina