Derinsu Mezgit Saçması

Kolay serpme ağ çeşitleri balıkçılıkta güvenle kullanılabilir. Derinsu mezgit ağlarında ağırlık isteğe göre değişir. Ayrıca göz aralığı mezgit balıklarını tutarken hiçbir sorun yaratmaz.

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

9.300,00 9.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.050,00 3.350,00 

Derin Su Çemberli Serpme Ağ Kullanımı

Çemberli serpme ağ modeli serpme ağ kategorisinde en çok tercih edilen türdür. Ayrıca ağ kullanımının kolay ve pratik bir deneyim sunan malzemelerle üretilmesi, çok daha uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Çemberli ağlar, zincirli ve 4 kg ağırlığında yaklaşık 14 m2 alana yayılarak kullanılabilir. En kaliteli malzemelerle üretilen çemberli ağlarda, ağın dağıtılması ve toplanması kolaydır.

Balıkçılık için tercih edeceğiniz ağ türlerinde, derin suda kullanım için özel olarak tasarlanan modelleri tercih etmelisiniz. Bu sayede çeşitli derin su balıkları tek seferde çok sayıda tutulabilir, sorunsuz bir şekilde balık avı gerçekleşebilir. Ağ kullanımında basit atım şekli sayesinde son derece pratik bir kullanım kazanmış olursunuz. Uygun rakamlarla serpme fiyatları için kayabalikaglari.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Açılımı ve boyutlarıyla mezgit tutmanın en kolay halini yaşatır. Derinsularda kullanıma uygun hali ile bu ağı tercih edebilirsiniz. Saçmaların dağıtılması ve toplanması sırasında pratik bir kullanım sayesinde balıkçılığın yapılması mümkündür.

Mezgit balığı için özel üretilen derinsu saçması, teknik özellikleriyle birlikte kullanımda kolaylık sunar. Son derece dayanıklı birinci sınıf malzemelerden üretilir. Bunun yanında uzun ömürlüdür. İsteğe özel olarak üretilen boyut ve ağırlıkları sayesinde derinsularda mezgit tutmak kolay hale gelir. Mezgit saçması özel siparişe göre hazırlanır. Sizler de detayları öğrenmek isterseniz Kaya Balık Ağları sitemizin adresini inceleyebilirsiniz.

Derinsu Misina Serpme Ağ Özellikleri

Misina serpme ağ türlerinde bulunan derinsu ağlarında suya rahat bir şekilde atılabilmesine imkan tanıyacak boyutlar herkesin kullanımına uygundur. Her tecrübeye göre bu balık ağları son derece rahat kullanılır. Hızlı bir kullanım şekli bulunduğu için zamandan tasarruf ederek kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca derinsu serpme balık ağı bazı özellikleri şunlardır:

  • Çok ipli
  • 12-14 mm göz aralığı
  • 4, 5 veya 6 kg ağırlığında
  • 1000-2000 arası göz sayısı
  • 35 m2 çevre alanı

Belirtilen özellikler, genel özellikleri kapsar. Özel üretimlerde bu özellikler değişir. Dilediğiniz ürün için firmamızdan özel üretim talebinde bulunabilirsiniz. Serpme ağ fiyatları detaylarını inceleyerek bütçenize uygun olana karar verebilirsiniz.