El Örgüsü Serpme Ağ Fiyatları 

El örgüsü serpme ağ fiyatları örgünün kg cinsinden değişimi ile alakalı bir durumdur. 

Serpme Ağ Çeşitleri

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.050,00 3.350,00 

El Örmesi Serpme Ağ

9.300,00 9.500,00 

 

El örgüsü serpme ağ sağlam ve dayanıklı bir balık tutma ürünüdür. Tamamen el örgüsü olan bu ağ, uzun süre her suda kolaylıkla kullanılabilir. Deniz, ırmak, dere ve akarsu gibi sulak olan her alanda tercih edilen ürünlerden biridir.

Serpme ağ kg bazında da farklılıklar gösterir. Sadece ihtiyaca göre istenilen kilogram bazında tercih yapılıp kullanılabilir. El örmesi olduğu için dayanıklı olan yapısı daha uzun süre kullanılmasına yardımcı olur.  Zorlu olan tüm akıntılı sularda bile oldukça dayanıklı bir üründür. Bu özellik ise ağları kullanan bireylere birçok avantaj sağlar. 

KG Cinsinden Serpme Ağ Fiyat Değişimi

El örgüsü serpme ağ fiyatları kendi içinde büyüklüğüne göre farklılık gösterir. Daha büyük olan modelleri 9 kg ye kadar çıkar. En küçük modelleri ise 3 kg olarak satışta yerini alır. Sadece ihtiyaçları göz önünde tutarak tercihi yapılabilir. Özellikle yoğun bir şekilde balık tutanlar için büyük çaplı modelleri daha çok tercih edilir. 

Serpme fiyatları alım aşamasında cebi yakmayan ve bireylerin kolaylıkla satın alabileceği bir özelliğe sahiptir. Büyüklük ve küçüklük fark etmeksizin her ağ, her birey tarafından gönül rahatlığıyla satın alınabilir. Ancak burada önemli olan şey kalitedir. Ucuz diye ağ alınmamalı ve ağın kalitesinde dikkat edilmelidir. 

Dayanıklı El Örgüsü Serpme Ağ

El örgüsü serpme ağ fiyatları sadece fiyatla öne çıkmaz. Kullanım açısından dayanıklı olan yapısı ile de ön plana çıkar. Sıklıkla kullanılsa da bu ağlarda herhangi bir yıpranma meydana gelmemektedir. Bu özellik, ağların daha uzun süre kullanılabilmesini sağlamaktadır. 

Serpme ağ fiyatları, bazı durumlar doğrultusunda değişiklik gösterebilir. Ancak genel olarak uygun ölçütlerde bir gelişime sahiptir. Yine de ağ satın almak isteyen bireylerin, gerekli araştırmaları yapması daha kaliteli ağlara sahip olmalarını sağlamaktadır. Herkesin ihtiyacı doğrultusunda rahatlıkla alacağı bir üründür. 

Serpme balık ağ özellikle balık tutmayı sevenlerden balıkçılık işini yapanlara kadar herkesin rahatlıkla kullanacağı bir balık tutma yöntemidir. Yani herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilmektedir. Kalitesi ve sağlamlığı ile geniş kullanım alanı bulunan bu ürün ile balık tutmak da daha keyifli bir hale gelir. Balık tutmaya yeni başlayanlar için de bu ürün genellikle tercih edilir.  

El Örgüsü Serpme Ağ Fiyatları