El Örme Serpme Ağ Fiyatları

El örme serpme ağ fiyatları açısından farklılık gösterir. Serpme ağlar içerisinde en dayanıklı olan ağ çeşididir.

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.050,00 3.350,00 

El Örmesi Serpme Ağ

9.300,00 9.500,00 

El yapımı olması nedeni ile balıkçılar sağlamlığı açısından bu ağları sıklıkla tercih etmektedir. Tamamı el örmesi olan bu ağlar kullanım alanlarına göre çeşitli boyutlarda yapılırlar. 

Serpme ağ çeşitleri arasında el örme ağ fiyatları da ağda kullanılan ipin kalınlığı ve genişliğine göre değişebilir. Bu ağlar genelde 9 numara ip ile örülürler. Misina ipi dışında polyamid ip ile de örülür. Bu iple örülen ağlar daha sağlam olmaktadır. Her türlü avlanmaya elverişli olan bu ağlar çeşitli ağırlıklarda satılır. El örme serpme ağ fiyatları ağların ağırlığına ve ip yapısına göre farklılıklar gösterir.

Serpme Ağ Fiyatları

Serpme ağ fiyatları kullanım amacına göre değişiklik gösterir. Bu ağın fiyatları kullanılan ipin cinsi, genişliğine göre de değişiklik göstermektedir. Büyük olarak üretilen ağlar genelde çevirme tekneleri ve ağ teknelerinde kullanılır. Fakat ağı kullanan balıkçıların tercihine göre alanlarda değişiklik yapılabilmektedir.

Serpme fiyatları el örmesi ve makina ile örülen ağ olarak ikiye ayrılır. Her ikisinin fiyatları arasında farklar vardır. Bu fıyatları ağ almadan önce araştırılması gerekmektedir. Çünkü fiyatlar alınan yere ve ağın yapıldığı ipin yapısına göre değişkenlik gösterebilir. Bu fiyatları değiştiren bir diğer faktör ise ağın sahip olduğu ağırlıktır. El örmesi serpme ağ fiyatları, herkesin kolaylıkla satın alabileceği boyutlardadır. Bu sebeple günümüzde en çok tercih edilen ağ modellerinden biridir. 

Serpme Balık Ağı

Serpme balık ağı uygun fiyatlarda kolaylıkla bulunabilir. Almadan önce fiyat araştırması yapmak gerekmektedir. Çünkü fiyatlar ağın cinsine, ağırlığına ve genişliğine göre değişkenlik göstermektedir. Çok farklı boyutlarda ve kullanım alanına göre değişen çeşitleri olması nedeniyle de serpme ağlar sıklıkla tercih edilir .

Genel olarak naylon iplikten üretilen bu ağlar atılacak alanın derinliği ve su altının yapısına göre değişiklik gösterir. Kullanılacak alana göre farklı iplik çeşitlerinden de yapılabilmektedir. El örmesi serpme ağ fiyatları tercih edilen ağın ağırlığına göre değişir. Bu ağırlıklar ortalama 3 ile 7 kilo arasındadır. 

el örme serpme ağ fiyatları