El Örmesi Çarmıklı Serpme

El örmesi çarmıklı serpme, balıkçılık uygulamalarına uygun olarak tasarlanmış bir serpme ağ çeşididir. El örmesi çarmıklı serpme balık ağı, su içinde daha iyi bir şekilde dağılır, doğru bir şekilde açılır ve belirli bir avlanma stratejisine uyum sağlar. Tamamen el örmesi olan bu ağlar; sağlam, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Bu ağların ip kalınlıkları, ip yapıları, ip türleri ve ip kalitesi değişiklik gösterebilmektedir. El örmesi çarmıklı serpmenin deniz serpmesi, dere serpmesi ve yemlik gümüş serpme modelleri bulunur.

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

9.300,00 9.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.050,00 3.350,00 

El Örmesi Çarmıklı Serpme Nerede Kullanılır?

Kullanım alanı açısından geniş bir kullanım alanı olan bu kolay serpme ağ modelleri, ihtiyaca göre deniz, baraj, göl, ırmak, dere gibi sularda gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Çok fazla tercih edilen el örmesi bu çemberli serpme ağ ile ilgili olarak dikkat edilmesi gereken en önemli unsur, sudan çıkartıldıktan sonra rutubet riskini ortadan kaldırmak için kesinlikle kurutulması gerektiğidir. Çarmıklı serpmenin el örmesi deniz serpmesi, dere serpmesi, yemlik gümüş serpme modelleri dışında şu modelleri bulunur:

  • Amerikan serpme
  • Amerikan ip serpme
  • Dere serpmesi
  • Misina serpme ağ kurşunlu
  • Misina serpme zincirli
  • Yemlik Amerikan serpme

El Örmesi Çarmıklı Serpme Ağ Fiyatları

El örmesi çarmıklı serpme ağ fiyatları, her serpme ağ fiyatlarında olduğu gibi birtakım faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Kaya Balık Ağı firmasında uygun fiyata satışta olan el örmesi çarmıklı serpme modelleri ve diğer çarmıklı serpme modelleri, ister amatör olsun ister profesyonel her balıkçının ihtiyacına cevap verebilecek niteliktedir. Avlanacak olan balıkların cinsinden, sayısına ve özelliklerine kadar uygunluk sağlayan bu çok çeşitli ağ seçeneklerinde fiyatı öncelikle model etkilemektedir.    

Serpme fiyatları, bununla birlikte ağırlık ve boyuttan da etkilenmektedir. Aynı zamanda ağda kullanılan ipin kalınlığı, ipin yapısı, ipin kalitesi de fiyatlar üzerinde önemli bir rol oynar. Balıkçılık sektöründeki talep ve arz koşulları da serpme ağı fiyatlarını etkileyebilir. Talebin yüksek olduğu dönemlerde fiyatlar, genellikle artabilir. Kaya Balık Ağı firmasında ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun bir serpme balık ağı modeli mutlaka vardır.