El Örmesi Çeşitleri

Serpme balık ağı son derece geniş bir ürün yelpazesinde üretilmektedir. Bu alanda üretimi yapılan ürünler arasında el işliğini öne çıkaran ve kalitesi ile maksimum verimlilik sağlayan el örmesi balık ağları özellikle deniz avında büyük kolaylık ve fonksiyonellik sunmaktadır.

El örmesi ağlar farklı boyutlarda ve değişik göz büyüklüklerinde üretilerek farklı avlanma şekillerine entegre edilmektedir. Serpme ağ fiyatları araştırması yapılırken el örmesi ağların farklı bir kategoride olduğu ve el işçiliği nedeniyle bu ağların fiyatlarının diğer ağlara oranla daha yüksek olduğu unutulmamalıdır.

El Örmesi Ağ Kullanımının Avantajları

Geleneksel balık avında en çok kullanılan el örmesi balık ağları;

  • Çevreye duyarlı bir avlanma sunar.
  • Deniz tabanında bulunan balık ekolojisinin avlanmadan zarar görmesini engeller.
  • Farklı göz büyüklüklerine sahip olması her türlü balığın avlanmasını sağlar.
  • Bu ağ türü el işçiliği ile yapıldığı için son derece uzun ömürlü bir kullanım sağlar.
  • Esneklik bu ağlarda daha işlevsel olduğu için avlanma daha etkin bir biçimde gerçekleştirilir.

Çemberli serpme ağ kullanımına alternatif olarak düşünülebilecek bu el örmesi ağlar firma tarafından kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir. İsteğe bağlı olarak farklı ebatlarda ve farklı göz büyüklüklerinde üretimi yapılan bu ağlar uygun fiyat politikası ile satışa sunulmaktadır.

Kolay serpme ağ kullanımı balık avında kullanıcısına zaman tasarrufu sağlayan basit bir kurulum ve toplanma sunmaktadır. Bu nedenle balık avcılığı konusunda üstün deneyime sahip olmayan avcılar tarafından yoğun olarak tercih edilen bir modeldir. Bu modelin yanı sıra deniz balıkçılığında yeri doldurulamaz olan el örmesi ağlar profesyonel balıkçılar tarafından tercih edilmektedir.

El Örmesi Ağ Fiyatları

Serpme fiyatları ürünün teknik özelliklerine ve ürünün üretildiği malzemenin kalitesine göre farklı ekonomik seçenekler sunmaktadır. Misina serpme ağ üretiminde kullanılan misinaların kalitesi bu ağın fiyatının belirlenmesinde etkilidir. El örmesi ağlarda fiyat bu ürünün ortaya çıkarılmasında etkili olan işçiliğin malzemelere yansıtılması ile belirlenmektedir.

Balık avı hedeflerinize uygun ve bütçeniz ile doğru orantılı bir ürünü tercih ederek balık avcılığında maksimum getirilere kolaylıkla sahip olabilirsiniz.