El Örmesi Deniz Serpme Fiyatları

Ticari balıkçılık endüstrisinde önemli bir yeri olan el örmesi deniz serpme balık ağı, geleneksel el örgüsü yöntemleri kullanılarak üretilmektedir.

Serpme ağ fiyatları araştırmasında bu ürünün el örgüsü olması nedeniyle işçilik maliyeti nedeniyle diğer ürünler kıyasla daha yüksek olduğu kullanıcının dikkatini çekmektedir.

Serpme balık ağı modelleri içerisinde el işçiliği ile dikkat çeken bu ürün, dayanıklılık bakımından maksimum bir sağlamlık sunmaktadır. Uzun ömürlü bir kullanım isteyen avcılar için ideal üründür.

El örmesi balık ağları elde örülerek yapıldığı için çok daha esnek bir yapıya sahiptir. Bu durum ise ağın balık yakalama etkisini artırdığı bilinmektedir. El örmesi olarak üretimi yapılan bu ağlar yakalanan balıklara çok daha az zarar vermektedir. Bu durum ise özellikle ticari balıkçılıkta kaliteyi artırmaktadır.

Serpme Balık Ağı Modellerinde Fiyatı Belirleyen Unsurlar

Çemberli serpme pratik kullanımı ile dikkat çekerken bu ürüne alternatif olarak düşünülecek olan el örmesi serpme ağlarda fiyatlar; ürünün kalitesine, uygulanan işçiliğe, ürünün boyutları ve özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir.

Bu ağın örülmesi sırasında kullanılan iş gücü, ağın kıymetinin belirlenmesinde etkili olan kritik bir noktadır. Emek gerektiren ve son derece karmaşık desenler ile ortaya çıkarılan bu ürün yüksek verimlilik isteyen balıkçılar tarafından tercih edilmektedir.

Kolay serpme ağ kullanıcısına zaman tasarrufu sağlayan pratik çözümler sunar. Bu ağlar ile kullanıcılar balık yakalama konusunda tecrübesiz olmaları halinde bile maksimum verimlilikte avlanma sağlayabilirler. Örme deniz serpmesi daha çok profesyonel balıkçılar tarafından tercih edilmektedir.

Örme Deniz Serpmesi Ağın Özellikleri

Baştan sona kadar el örmesi ile tek parça halinde üretilen bu ürün;

  • 14 Metrekare açılım
  • 4,5 Metre çap
  • 3,20 boy
  • 650 göz
  • Üst gözler 20mm
  • Orta gözler 18mm
  • Torbaları 16mm göz büyüklüğü ile üretilmektedir.

9 numara kalınlıkta ip ile üretilen bu ürün misina serpe ağ kullanımına en iyi alternatif olacaktır. Serpme fiyatları kıyaslaması yaparken bu ürünün el işçiliği ile üretildiği akılda tutulmalıdır. Balık ağlarının fiyat kıyaslamasında ağın yapıldığı malzemenin kalitesi ve ağın büyüklüğü mutlaka kullanıcı tarafından sorgulanmalıdır.