El Örmesi Serpme – 11 Metre Kare

4.895

El Örmesi Serpme Ağ 11 Metre Kare

9 Numara İp Kalınlığı – Göz büyüklüğü üst taraftan 18 mm, Orta Kısım 16 mm, Torba Kısımları 14 mm Göz büyüklüğü vardır. 450 Adet Göz sayısı var. 11 Metre Kare alan kaplaması, Çap: 3.30 Metre. – Boy Yükseklik 2.60 Metre.
Fiyatlar: 4  Kğ : 650 TL —– 5  Kğ: 700 TL —– 6 Kğ: 750 TL —– 7 Kğ: 800 TL

Tamamı el örmesi olan serpme ağ 9 numara ip ile yapılmıştır. Fırdöndü ve atma ipi hazır bağlıdır. İstenilen ağırlıkta mevcuttur. 4 kg – 5 kg – 6 kg – 7 kg – 8 kg – 9 kg

 

Tamamı el örgüsü serpme ağı modelidir. Dere ve akarsularda kullanılan serpme ağ el ile yapıldığı için daha sağlam ve dayanıklıdır. İp kalınlığı 9 numara ile yapıldığı için diğer serpme ağ çeşitlerinden daha dayanıklı ve akarsulara ve ırmaklara elverişlidir. Diğer serpme ağ çeşitleri birden çok modelleri vardır. Sıralamak gerekirse

Serpme Ağ Çeşitleri

Misina serpme ağ; Denizde ve göllerde kullanılması daha elverişlidir.

Amerikan İp Serpme ve Misina Serpme; Açık denizlerde ve göllerde kullanılır. Serpme ağ kendini tamamen torba yaptığından dolayı daha çok verimli olur.

Zincirli Misina serpme ağ; Ağırlık olarak kurşun yerine zincir bağlanan serpme ağ modelidir. Kurşunda serpme ağ da dolaşmalar olur ve karışır. Fakat zincirli serpme ağ da bu gibi dolaşma gibi durumlar olmaz.

Diğer serpme ağ çeşitleri için tıklayınız

Serpme Ağ Fiyatları

Serpme ağ modeline göre serpme fiyatı değişir. El örmesi serpme ağ tamamen işçilikli bir serpme ağ olduğundan dolayı fiyatları yüksek olup, Piyasada bilinen makine serpme ağları fiyatı daha düşük olur. Bu nedenle serpme ağların belirli bir fiyatı yoktur. Açılışına göre ve serpme ağ büyüklüğüne göre fiyatları değişiklik göstermektedir.

El Örmesi Serpme Ağ 11 metre kare

El Örmesi Serpme Ağ 11 metre kare