El Örmesi Serpme Ağ

El örmesi serpme ağ, fabrikasyon serpme ağlara göre daha dayanıklı ve verimlidir.

El örmesi ağlar, özel üretim olabildiği için verim seviyesinin daha yüksek olması normaldir. Örgü teknikleri kullanım yeri ve tarzına bağlı olarak değiştirilebilir. El örmesi ağların yarattığı avantajlar, serpme ağ kullanıcıları için yüksek verimlilik sağlamaktadır.

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.050,00 3.350,00 

El Örmesi Serpme Ağ

9.300,00 9.500,00 

Serpme ağ, balık avlamakla ilgilenen bireyler için olta kullanımından farklı olarak tek seferde çok daha fazla balık avlamayı sağlamaktadır. Bu nedenle daha çok balıkçılar tarafından kullanılır. Kullanım tarzı olarak bazı bireyler serpme ağ ile avlanmaktan hoşlanabilir, balıkçılar dışında bu bireyler de serpme ağ kullanarak avlanmaktadır. 

El Örmesi Serpme Kullanımı

El örmesi serpme ile fabrikasyon serpme ağlar arasında herhangi bir kullanım farkı bulunmamaktadır. Serpme ağların kullanımında en önemli nokta, ağın kullanılacağı yere ve oradaki suda yetişen balık türlerine uygun tekniklerin kullanılmasıdır. Serpme ağlar kullanım sonrasında tamamen temizlenmelidir. Bu temizleme işlemi ağın ömrünün daha uzun olmasını sağlayacaktır.

Serpme ağlar farklı tekniklerle kullanılabilir. Tekniklerin yanı sıra kullanıldıkları yerlere göre farklı tarzlarda serpme ağlar üretilmektedir. Cepli serpme ağ, büzmeli serpme ağ, çarmıklı serpme ağ ve sade serpme ağ olarak üretilen farklı tarzlar sıralanabilir. Bu türlerin kullanıldıkları yerlere göre avantaj ve dezavantajları bulunmaktadır. Kendisi için doğru tarzda ağ seçimi yapan kullanıcılar avlanmada bunun faydalarını görmektedir. 

El Örmesi Serpme Ağ Fiyatları

Serpme balık agi almak isteyen bireyler, fiyat araştırmaları yapmadan önce kendisi ve kullanım bölgesi için uygun serpme ağ türünü bulmalıdır. Serpme ağ fiyatları birçok etkene bağlı olarak farklılık göstermektedir. Serpme ağın yapımında kullanılan ip çeşidi, örgü tekniği gibi unsurlar bu etkenlere örnek olarak verilebilir. 

El örmesi serpme fiyatları, örgü teknikleri başta olmak üzere birçok unsura bağlı olarak farklılık göstermektedir. Serpme fiyatları hakkında net bilgi almak isteyen bireylerin öncelikli olarak bazı bilgilere sahip olması gerekmektedir. Bu bilgiler hangi balık türlerinde kullanıldığı, hangi bölgede kullanacağı gibi serpme ağın genel kullanım koşulları ile ilgilidir ve doğru ağ türünün seçiminde önemli paya sahiptir. 

el örmesi serpme ağ