El Örmesi Serpme Ağrı

Serpme balık ağı fiyatları konusunda araştırma yapanların kalite konusunda dikkatli olmaları gerekmektedir. Serpme ağlarda kalitenin belirlenmesinde etkili olan ağın üretim malzemesi kalite standartlarına uygun olarak seçilmelidir.

El Örmesi Serpme Ağ

9.300,00 9.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

2.950,00 3.250,00 

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

9.300,00 9.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

2.950,00 3.250,00 

El Örmesi Serpmenin Sunduğu Avantajlar

Çok daha verimli bir av gerçekleştirilmesini sağlayan serpme ağlar tek seferde daha fazla balığın yakalanmasında etkilidir. Kolay serpme ağ kullanımı kullanıcısına zamandan tasarruf sağlayarak büyük üstünlük yaratmaktadır. Serpilmesi ve toplanması son derece kolay olan bu ağlar iş gücünden de tasarruf ortaya çıkarmaktadır.

Ağrı ilinde balık avı için uygun fiyatlardan el örmesi serpme ağ satın alacaklar için geniş ürün yelpazesi ile kaliteli ürünleri sunan firmamız balık avcılığı ekipmanları ile hizmet sunmaktadır.

Çemberli serpme ağ kullanımı amatör balık avcılığında ve profesyonel balık avcılığında sık olarak görülen bir avlanma yöntemidir. Bu ağ son derece pratik bir kullanım sunduğu için balıkçılar tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir.

Misina serpme ağ kullanımı geleneksel balık avcılığında yıllardır beri kullanılan bir yöntemdir. Dayanıklı ve kaliteli malzemelerden üretilen bu ağlar, uzun süreli bir kullanım sağlamaktadır. Farklı büyüklüklerde üretimi yapılan bu ağlar, farklı türlere sahip balıkların kolaylıkla yakalanmasını sağlamaktadır.

Serpme ağlar hafif malzemeler kullanılarak üretildiği için taşınmaları son derece kolaydır. Bu kullanıcısına ağı her yerde kullanma fırsatı sunmaktadır. Esnek yapısı sayesinde fonksiyonel bir kullanım sunan bu ağlar balık ekolojisine zarar vermeden avlanmanın gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

El Örmesi Serpme Ağların Fiyatları

Ağrı’da el örmesi serpme ağ fiyatları ağın üretildiği firmanın tecrübeleri ve el örmesi ağda ortaya koyulan işçiliğin profesyonelliği ile belirlenmektedir. El örmesi serpme ağlar yoğun bir el emeği içermektedir. Serpme balık ağı kategorisinde el işçiliği ile dikkat çeken bu ağlar diğer üretim ağlara nazaran daha pahalı olabilmektedir. Burada dikkat çeken nokta ise ağın el yapımı olmasıdır.

Serpme fiyatları araştırılırken kaliteli ürünlerin ortaya çıkarılmasında kullanılan maddelerin daha yüksek fiyatlara neden olabileceği akılda tutulmalıdır. Kaliteden ödün vermeyen ağların kalitesiz ağlardan daha pahalı olacağı bilinmelidir. Uygun fiyatlardan kaliteli serme ağlara sahip olmak için firmamızın geniş ürün yelpazesinde bulunan ürünler tercih edilebilir.