El Örmesi Serpme Gömleği

Kolay serpme ağ çeşitleri arasında el örmesi serpme gömleği, kurşunsuz özelliği ile dikkat çeker. Ayrıca büyüklüğü ve kolay kullanım şekli ile gölet ve denizlerde tercihiniz olabilir. Bunun yanında dokuz numara ip kullanılarak üretilir.

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

9.300,00 9.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.050,00 3.350,00 

El Örmesi Çemberli Serpme Ağ 

Dayanıklı ve sağlam malzeme, seneler süren bir kullanım sunar. Balıkçılıkta kullanıma uygun olan serpme ağ, boyutlarıyla birlikte tercihiniz olabilir.

Balık ağı tamamı el örmesidir ve son derece sağlamdır. Balık tutarken hiçbir sorun yaratmadan güvenle kullanılır. Özel ve sağlam malzemesiyle son derece hafiftir. Diğer özellikleri şu şekildedir:

  • 15 metre² alanda kullanıma uygundur.
  • 5, 6, 7 kiloluk çeşitleri vardır. Tek parça şeklinde el örgüsü olarak üretilir.
  • Dokuz numara ip kullanılır.
  • Çapı 4,5 metreyi bulur.
  • Göz büyüklüğü 16 milimetredir.

Belirtilen özelliklere bakıldığında farklı metrekarelerde, istediğiniz boyutlarda ürün tercih edebilirsiniz. Kullanım amacınıza ve avlanacak balık türüne göre uygun serpme ağ fiyatları listesini inceleyebilirsiniz.

 

Çemberli serpme ağ modellerinde tamamı el örmesidir. Bu özel modeller sayesinde balıkçılık daha kolay ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşir. Ayrıca el örmesi çemberli ağlarda atış son derece kolay olur. Aynı şekilde balıkları tekneye çekerken asla zorlanmazsınız. Birbirine karışmaz ve ayrışması son derece kolaydır.

El örmesi ağlarda çeşitli modeller farklı kilogramlarda tercih edilebilir. Her bir model son derece hafiftir ve kullanımda kolaylık sağlar. Bunun yanında modellerde büyüklüğe göre göz aralığı değişir. Her çeşit balık türüne uygun olan bu özel ağ modeliyle birlikte daha güvenilir bir deneyim yaşarsınız.

Misina Serpme El Örmesi Ağ

Misina serpme ağ özellikleriyle birlikte son derece sağlamdır ve sorunsuz şekilde kullanılır. Bununla beraber pratik şekilde kullanımı dolayısıyla tercih edilebilir. En uygun fiyatlarla Kaya Balık Ağları firmamızın adresinde bulunur. Çeşitli modelleri en uygun rakamlarla serpme fiyatları listesinden tercih edebilirsiniz. Balıkçılıkta kolaylık sağlayan ağları görselleriyle detaylı inceleme fırsatı elde edebilirsiniz.

Balık ağlarında tercihiniz olacak özellikleri tek yerde bulabilirsiniz. Bunun için özenle hazırlanan çeşitli modeller Kaya Balık Ağları’nda sunuluyor. İhtiyacınız olanı makul fiyatlarda serpme balık ağı modeli bulabilirsiniz. Bütçe dostu rakamlarla uzun süreli kullanımlarının sahibi olabilirsiniz.