El Yapımı Deniz Serpmesi

Serpme ağ fiyatları detaylarını firmamızın sitesinden inceleyerek bütçenize uygun bir model bulabilirsiniz.

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

9.300,00 9.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.050,00 3.350,00 

Denizde Kullanılan Serpme Ağ Nasıl Olmalı

Bu konuda gerçek ürün görselleri ve daha fazlasını Kaya Balık Ağları firmamızın sitesinde inceleyebilirsiniz. Herkesin kullanımına uygun balık ağlarında tercihinizi dayanıklı ve sağlam malzemelerden yana yapabilirsiniz. Çeşitli modellerde karar verirken tüm ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

Çemberli serpme ağ modellerinde sağlam birinci sınıf ip kullanılır. Modeller son derece geniş bir yelpaze üzerinden sunulur. Ayrıca modellerde boyutlar tercihinize göre özel üretilebilir. İstediğiniz boyutlar kapsamında kolay atışı yapılabilen ağlar, pratik kullanımıyla birlikte balıkçılıkta tercihiniz olabilir. Ağ seçiminde şu özelliklere bakmanız doğru seçim yaparken önemlidir:

  • Ağ malzemesi
  • Kullanım yeri
  • Atış alanı
  • Göz aralığı

Tüm kriterler doğrultusunda her balık türünde çeşitli modelleri bulabilirsiniz. Modellerin tamamı istediğiniz her balık için farklı özelliklerdedir. Bu sayede en doğru ve güvenilir avlanma sayesinde kazançlı çıkan siz olursunuz.

Serme Ağ Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Serpme fiyatları hakkında uygun rakamları bularak bütçe dostu bir deneyim yaşayabilirsiniz. Alışverişlerinizde güvenilir teslimat sayesinde Türkiye’nin her yerinden sipariş oluşturabilirsiniz. Kısa süre içerisinde özel siparişlerinizi özenle hazırlarız. Sağlam ve dayanıklı malzemelerle ince işçilikli modeller ortaya çıkararak beklentilerinizi karşılarız.

Kolay serpme ağ modelleri sayesinde balık avlamak son derece kolaydır. En güvenilir birinci sınıf kaliteli malzemeler, işlemlerinizi hızla gerçekleştirmenize olanak tanır. Zamandan tasarruf edeceğiniz işlemler ile birlikte seçimlerinizi güvenle yaparsınız.

En Uygun Fiyatlı Serpme Ağ Modelleri

Serpme ağ fiyatları ekonomiktir ve her bütçeye uyar. Bütçeniz doğrultusunda aradığınız modeller haricinde kendi siparişinizi oluşturabilirsiniz. Bununla beraber firmamızın adresinde fiyat filtrelemesi yaparak sonuca daha kısa sürede ulaşabilirsiniz. Serpme balık ağı modellerine göz atabilir, dilediğiniz ürünü görselleriyle inceleyebilirsiniz.

Misina serpme ağ modelleri uzun seneler kullanıma uygun sağlam malzemelerle üretilir. Çeşitli balık türünün dış yüzeyindeki pullara karşı ağlar son derece dayanıklıdır. Herhangi bir yırtılma yaşanmaz ve dilediğiniz balık ağını sonradan ekleme yaparak büyütebilirsiniz. Boyutlarına ve kullanım amacına göre birbirinden farklı seçimler yapabilirsiniz. Aradığınız ürünleri incelemek için firmamızın site adresini ziyaret edebilir, indirimli fiyatları inceleyebilirsiniz.