Gümüş Balığı Ağı Fiyatları

 Gümüş balığı ağı fiyatları genellikle boyut olarak daha küçük olması ve günlük yaşamda sık tüketilmesinden dolayı balıkçıların gözdelerinden biridir.

Gümüş Yemlik Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

Serpme Ağ Fiyatları ve Çeşitleri

El Örmesi Serpme Ağ

9.300,00 9.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.050,00 3.350,00 

Bu yüzden de Gümüş ağlarını yakalamak için özellikle bu doğrultuda üretilmiş bir serpme ağa ihtiyaç duyulur. Gümüş balığı ağları sayesinde çok küçük boyutlarda bile olsa bu balıkları daha rahat yakalamak mümkün hale gelir. Gümüş balığı ağı fiyatları genel olarak ekonomik olmakla birlikte tüm balıkçıların ve balık tutmayı tercih edenlerin alabileceği şekildedir.

Çemberli Serpme Ağ

Çemberli serpme ağ modelleri Gümüş balıklarının daha rahat yakalanmasını sağlayacak tarzda bir modeldir. Kaliteli olması ve küçük balıkları bile kolaylıkla avlayabilecek tarzda üretilmesi ile çemberli serpme ağ  pek çok avantajlı bir arada sunar. Gümüş balığı ağı fiyatları Aynı zamanda hem tatlı hem de tuzlu sularda kullanılabileceği için gümüş balıklarını bu modelle daha rahat yakalayabilirsiniz. Kaliteli bir ağ olduğu için uzun yıllar kırılma gibi sorunlar yaşanmadan kullanıma uygundur.

Misina Serpme Ağ

Misina serpme ağ kaliteli dokusuyla küçük gümüş balıklarını ya da büyük balıkları yakalamak konusunda oldukça etkilidir. Tercih edilen modellerden biri olmakla birlikte misina serpme ağ kaliteli dokusundan dolayı daha uzun yıllar kullanıma uygundur.

Misina yapısı sayesinde kırılma gibi sorunlar yaşanmadan kullanılır. Geniş ebatlı olmasıyla da pek çok derinliğe ulaşarak daha fazla balık yakalama imkanı sağlar.

Kolay Serpme Ağ

Kolay serpme ağ kullanım özelliği sunan bu modeller sayesinde daha hızlı hareket edebilmek mümkün olur. Aynı zamanda pratik balık yakalama imkanı sağladığı için kısa süre içerisinde kolay serpme ağ ile çok fazla balık yakalamak ve avlanma dönemine en iyi şekilde geçirmek mümkündür. Gümüş balığı ağı fiyatları Aynı kalitede ve işlevde üretildikleri için de bütün çeşitleri kolay kullanım özelliği sağlar. Bu yüzden de tüm serpme ağları tercih edebilirsiniz.

Serpme Ağ Fiyatları

Serpme ağ fiyatları ağların modellerine ve çeşitlerine bağlı olarak belirlenir. Böylelikle daha kolay kullanım imkanı sunmasının yanı sıra serpme ağ fiyatları ekonomik fiyatları ve farklı çeşitte fiyatları ile herkesin ihtiyacına hitap eder. Balıkçıların tercih edebilecekleri fiyat  aralığı sunulur. Aynı zamanda ağların her biri yüksek kalitede sunulur.  Bu şekilde güvenle aynı zamanda uygun fiyatlarla alışveriş yapma imkanı sunulur.