Gümüş Balığı Ağı

Şimdilerde en sık tercih edilen gümüş balığı ağı kaliteli serpme ağlar arasında yer alıyor. Balıklara günlük yaşamda tüketilen aynı zamanda balıkçıların tutmaya en çok tercih ettikleri seçenekler arasında yer alır.

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

11.000,00 11.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

2.850,00 3.350,00 

Çemberli Serpme Ağ

Geniş ebatları sayesinde çemberli serpme ağ büyük olması ve kolay kullanılır imkanı ile Gümüş balıklarının rahatlıkla yakalanmasını sağlar. Yalnızca Gümüş balıkları değil pek çok türde balıkların yakalanmasını sağlayan bu model her zaman tercih edilebilir. Deniz ve okyanuslarda aynı zamanda tatlı sularda göllerde tercih edilebilir. Barajlarda da kullanıma uygun bir modeldir.

Çünkü özellikle kış mevsimlerinde daha sık tüketilen Gümüş balıkları Lezzet olarak da diğer balıklar kadar enfestir. Pek çok kişinin tercihi olan Gümüş balıkları daha çok rağbet gördüğü için de bu balıkların tutulması balıkçılar açısından önem taşır. Bu yüzden de kaliteli ve balıkları tutabilecek gözlere sahip olan Gümüş balık ağı sayesinde avlanma işlemi tamamlanır.

Misina Serpme Ağ

Sağlamlığı ve küçük gözleri sayesinde misina serpme ağ Gümüş balıklarının tutulmasında her zaman etkilidir. Aynı zamanda büyük veya küçük fark etmeksizin pek çok sayıda balığın kısa süre içerisinde tutulmasına yardımcı olur. Oldukça pratik bir kullanım özelliği sağlar.

Misina serpme ağlarını her biri özenle üretilmiştir. Uzun süreli kullanım açısından uygun olması kaliteli bir formda üretilmesi de avantaj sağlar.

Kolay Serpme Ağ

Pratik kullanım özelliği sunması ve avantajları ile her zaman kolay serpme ağ tercih edilebilir. Ayrıca serpme ağların her biri hangi model olursa olsun pratik kullanım özelliği sağlar. Kolay kullanımda olması daha çok balığın yakalanabilmesini sağlamak aynı zamanda daha kısa sürede fazla balığa ulaşmak gibi pek çok avantajı bir arada sunar.

Serpme Ağ Fiyatları

Uygun fiyatlı şekilde sunulduğu için serpme ağ fiyatları bütün balıkçıların tercih edebileceği ve alabileceği tarzdadır. Ayrıca serpme ağların her birinde farklı fiyat aralıkları sunulduğu için bütün balıkçıların bütçesine hitap edebilecek şekilde sunulur.

Serpme ağ fiyatları uygun olduğu için kolay şekilde alım yapılabilir. İşlerin tercih edebileceği şekildedir.