Gümüş Serpme Ağı

Gümüş serpme balık ağı, balık avı için ideal bir serpme ağ çeşididir. Serpme ağlar, sundukları çeşitlilikler sayesinde hem amatör hem de profesyonel balıkçıların ihtiyaçlarını karşılar.

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

7.800,00 8.200,00 

İp Örgü Deniz Serpme Ağ

3.750,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

2.850,00 3.150,00 

Gümüş Serpme Ağı Fiyatları

Hafif bir ağ modeli olan gümüş serpme ağ fiyatları, tüm serpme ağ fiyatlarında olduğu gibi belli başlı faktörlere bağlı olarak değişmektedir. Bu faktörlerin başında malzeme ve kalitesi gelmektedir. Ağın boyutu ve kullanım amacı da serpme fiyatları üzerinde önemli bir rol oynamaktadır. Büyük ağların veya belirli, özel tasarımların genellikle daha pahalı olabildiği unutulmamalıdır. İhtiyaca uygun seçeneklerin kolaylıkla bulunabileceği Kaya Balık Ağları, tüm serpme balık ağı çeşitlerini uygun fiyata sunmaktadır.

Serpme Ağı Çeşitleri

Kaya Balık Ağları firmasının gümüş misina serpme ağ ürünü, oldukça dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahiptir. Derin sularda olduğu kadar sığ sularda da kullanılması uygun bir serpme ağ çeşididir. Alabalık, sazan, gümüş balığı gibi balıkların yanı sıra, istavrit tarzı küçük balıkların yakalanmasında da rahatlıkla kullanılabilir.

Deniz, dere, ırmak, göl gibi sularda kullanıma uygun olan bu kolay serpme ağ çeşidinin, rutubet yüzünden çürümemesi için tuzlu sudan çıktıktan sonra yıkanması ve kurutulması gerekir. Zahmetsiz bir biçimde daha fazla balığın avlanmasını sağlayan gümüş serpme ağının göz aralıklarının küçük olması, küçük balıkların kaçırılmadan yakalanmasını ve ağdan rahatlıkla alınabilmesini sağlar. Göz aralıklarından geçemeyen balıklar, ağda takılı kalır. Gümüş serpme ağı sayesinde balık avlama artık çok daha eğlenceli olmaktadır.

Serpme balık ağları, farklı kullanım amaçlarına ve avlanma yöntemlerine uygun olarak çeşitlilik gösterebilir. Yüzlerce balığın aynı anda yakalanmasını mümkün kılan serpme ağ çeşitlerinde Kaya Balık Ağları, farklı seçenekler sunar. Halkalı ve dairesel bir yapıda üretilen bu balık ağları, kullanıcıya pratiklik sağlayan modellerdir. Uzun süre kullanım sağlarlar, maliyetten tasarruf ettirerek zaman kaybını da önler. Kaya Balık Ağı firmasının serpme ağı çeşitleri arasında aşağıdakiler bulunmaktadır:

  • Çemberli serpme ağ
  • İp örgü serpme ağ
  • Zincirli misina serpme ağ
  • El örmesi serpme ağ
  • Misina torba ip serpme
  • Zincirli ip örgü serpme ağ
  • Gümüş yemlik serpme
  • Misina serpme ağ