Gümüş Serpmesi Ankara Satılık

Kaya Balık Ağı firması olarak siz değerli av severlere hem keyifli hem de kaliteli av deneyimini yaşatmak amacıyla hizmet sunuyoruz.

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

9.300,00 9.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.050,00 3.350,00 

Kaliteli Gümüş Serpmesi Ankara Satılık Özellikleri

Serpme balık ağı dendiği zaman akla mutlaka Kaya Balık Ağı firması gelmelidir. Özellikle gümüş serpmesi balık ağı satın almak isteyen kişilerin kaliteye büyük önem göstermesi gerekir. Çünkü bu ağı bir kere satın alarak uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz. Peki gümüş serpmesi ağı satın almanın avantajları nelerdir?

Bir balık ağının kalitesi üretim malzemesinden belli olur. Kalitesiz malzemelerden yapılan ipler suya karşı dayanıklılık gösteremeyeceğinden hem kısa ömürlü olur hem de balık yakalamada başarısız olur. Biz Kaya Balık Ağı firması olarak müşterilerimize en kaliteli malzemelerden üretilen çemberli serpme ağ modelini sunuyoruz. Böylelikle uzun ömürlü kullanım imkanını müşterilerimize sağlıyoruz.

Günümüzde balık avına ilgi genç yaşlara kadar inmiştir. Bakıldığında yediden yetmişe yaş grubundan insanın bu av çeşidine ilgi gösterdiği görülüyor. Sonuç olarak bu işe yeni başlayanların sayısı da her geçen gün artıyor. Kolay serpme ağ modellerimiz sayesinde yeni başlayan ve daha henüz balık tutma işinde amatör olanların bile balık avında başarılı olmalarını sağlıyoruz.

  • Gümüş serpmesi tercih ederek sürekli yem olarak kullanılan gümüş balığına para vermenize gerek kalmaz. Bu kaliteli balık ağı sayesinde kolaylıkla gümüş balığı yakalayabilir, böylelikle kendiniz için maddi anlamda yararlı bir adım atabilirsiniz.
  • Gümüş serpmesi ağı kaliteli ip yapısı sayesinde suya dayanıklılık olarak oldukça başarılıdır. Çürüme veya kopma gibi durumların yaşanması mümkün değildir.
  • Temiz kullanımlarda uzun ömürlüdür. Sizi uzun yıllar yalnız bırakmadan gümüş balığı yakalama görevini yerine getirir.

Gümüş Serpmesi Ankara Satılık Fiyatları

Balık tutmak hem keyiflidir hem de insanın kendisini dinç tutmasına ve sağlığını korumasına yardımcı olur. Bu nedenle ülkemizde de yaygın olarak tercih edilir. Ticaret amaçlı da sıkça yapılan balık avlamada serpme fiyatları ne kadar diye merak edebilirsiniz. Kaya Balık Ağı firması olarak siz değerli balıkçılar için en uygun fiyatları en kaliteli malzemeler için sunmaktayız. Her bütçe kesiminden balıkçının tercihi olan sitemizi ziyaret ederek kolaylıkla ağ sahibi olabilirsiniz.