Gümüş Serpmesi Yemlik

Balık avcılığında üstün kalite ürünler arasında yer alan gümüş serpmesi yemlikler profesyonel balık avcıları tarafından yoğun olarak kullanılmaktadır.

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

9.300,00 9.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.050,00 3.350,00 

Gümüş Serpmesi Yemliğin Avantajları

Gümüş serpmesi yemlikler su altında çok daha net bir görünürlük sağlayarak bu durum balıkların çok daha kolay bir biçimde ağa girmesini sağlayarak yüksek verimliliği ortaya çıkarır. Çemberli serpme ağ kullanımına alternatif olarak kullanılabilecek olan bu ağ çeşidi son derece hafif ve dayanıklıdır.

Serpme balık ağı kategorisinde yer alan bu ürün,

  • Ticari balıkçılık
  • Kıyı balıkçılığı
  • Tekne balıkçılığı gibi balıkçılık alanlarında kullanılmaktadır.

Serpme ağ fiyatları ağın yapıldığı malzemenin kalitesine ve ağ yapımında sarf edilen işçilik unsurlarına göre farklılık göstermektedir. Balık avcılığında kullanılan özel tasarım bir ağ olan bu ürün balık avcılığına katılan kişilerin yüksek performansta verim almasını sağlamaktadır. Yerel balıkçılık yöntemlerine uygun olarak kullanılabilen bu ürün sürdürülebilir balıkçılık uygulamaları için de tercih edilmektedir.

Kolay serpme ağ kullanımını önemseyen kişiler için yüksek verimlilikte bir çözüm oluşturan bu ağ seçici bir avlanma sağlamaktadır. İstenmeyen balık türlerinin ve deniz hayvanlarının ağa takılmasını önler. Büyük miktarlarda avlanma potansiyeli ortaya koyduğu için tek seferde yüksek miktarlarda balık avlamak isteyenler tarafından tercih edilmektedir.

Kullanım kolaylığı ve çevreye diğer ağlara nazaran daha az zarar vermesi özelliği yönünden avlanma dostu bir ürün olarak bilinmektedir.

Gümüş Serpmesi Yemliklerin Fiyatları

Misina serpme ağ kullanımına alternatif olarak kullanılabilecek ola gümüş serpme ağların fiyatları yapıldıkları malzemenin kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca bu ağın boyutları da yine fiyat belirlenmesinde etkin rol oynamaktadır.

Serpme fiyatları araştırması yaparken firma tarafından üstün kalitede üretilen bu ürünün fiyatının incelenmesi kaliteli ürünlere uygun fiyat avantajları ile ulaşılmasını sağlayacaktır. Balıkçılar tarafından hızlı bir kurulum ile kullanım kolaylığı sunan bu ağ balık avında zamandan tasarruf sağlamaktadır. Balık avında istenilen hedeflere ve kişisel ihtiyaçlara göre farklı boyut seçeneklerinden bütçenize uygun bir ürünü seçerek keyifli bir av yaşayabilirsiniz.

Kaliteli malzemelerden üretimi yapılan bu ürün uzun ömürlü olarak tanımlanmaktadır. Uzun süre sorunsuz bir biçimde kullanılabilecek bu ürün ekonomik kazançlar sağlamaktadır.