Gümüş Serpmesi

Gümüş serpmesi yöntemi balıkçılık sektöründe oldukça sık kullanılan bir işlemdir. Bu serpme ağ sayesinde çok sayıda balık kolaylıkla yakalanabilir.

Serpme Ağ Çeşitleri

Dere Akarsu Serpme Ağı

2.850,00 3.350,00 

El Örmesi Serpme Ağ

11.000,00 11.500,00 

Yemlik Balık Serpme Ağ

Serpme ağ daha az işlemle daha çok balık yakalamayı sağlar. Bu model genellikle balıkçılığı iş olarak görüp fazla balık yakalamak isteyenler tarafından kullanılır. Bu model sayesinde daha çok balık tutulduğu için bu işe yeni başlayanları da motive eder.

Bu modelde misina daha ince olduğu için balıkların yakalanması çok daha kolaydır. Misina büyü bir işçilikle tasarlanmıştır. Serpme modellerine göre daha sık aralıklarla misinalar yerleştirilir. İnce misinalar sayesinde serpme ağlar ağır olmaz ve oldukça hafiftir. Bu da daha kolay taşınmasını sağlamaktadır. Taşınmasının da kolaylığıyla birçok balık az eforla yakalanabilir.

Gümüş Serpmesi Modeli

Gümüş serpmesi modeli şık tasarımıyla hem göz doldurur hem de misinasının sağlamlığıyla balıkların yakalanmasını kolaylaştırır. Bu özellikleri sayesinde oldukça kullanışlı bir üründür. Balık tutmaya yeni başlayanlar içinde kullanışlılığı ile kolaylık sağlar ve birçok balık yakalamasıyla onları motive eder. Bu ürünün taşıması da oldukça kolaydır. Ürünün uygun fiyatlı olması da birçok kişi tarafından tercih edilmesini sağlar.

Serpme balık ağı kalitesi ve kullanışlılığı sayesinde birçok kişi tarafından tercih edilir.  Balıkçılık sektöründe de oldukça ünlü ve kullanışlı bir üründür. Serpme fiyatları da balıkçılık sektöründe uygun fiyatlı ürünler arasında yer alır. Bu sektör biraz daha masraflı bir sektör olmasına rağmen serpme ağ fiyatları oldukça uygundur.

Gümüş Serpmesi Fiyatları

Gümüş serpmesi fiyatları, alınan yere ve serpme ağının boyutuna göre farklılık gösterir. Bu farklılıklar arasında çok büyük uçurumlar yoktur fakat net bir fiyat söylemek pek mümkün değildir. Çünkü misinanın kalitesi, kullanım süresi gibi faktörlerde fiyatların değişmesine sebep olur. Serpme ağ modellerinde misinanın kalitesi oldukça önemlidir.

Serpme ağ fiyatları genellikle uygun fiyatlara sahiptir ve bu sebeple herkes tarafından kolaylıkla satın alınabilir. Fiyatların artmasında ya da azalmasında ağların kalitesi ve büyüklüğü büyük oranda etkili olur. Bu ağların kalitesi ve kolay taşınması sayesinde birçok balıkçı tarafından tercih edilir. Gümüş serpmesi Misinaların kalitesi sayesinde aynı zamanda gümüş serpmeler uzun süreli kullanım sunar. Balıkçılığa yeni başlayanlar için tavsiye edilebilir bir üründür.

 

gümüş serpmesi