Halkalı Serpme

Şimdilerde sıklıkla tercih edilen ağlar arasında halkalı serpme yer alıyor. Kaliteli bir model ve sağlam olmasıyla da dikkat çekiyor

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

9.300,00 9.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.050,00 3.350,00 

Çemberli Serpme Ağ

Yuvarlak modeli kaliteli dokusu aynı zamanda hızlı atılabilir özelliği ile de çemberli serpme ağ oldukça işlevlidir.

 Çemberli modeller suyun derinliklerine inerek küçük büyük pek çok balığın daha kolay bir şekilde yakalanmasını sağlar. Yapı olarak da sağlam ve yırtılmayan dokusu sayesinde uzun yıllar kullanım garantisi ile sunulur. Sağlam yapısı sayesinde dişli ve büyük balıklar da dahil olmak üzere bütün balık türlerini tutabilme özelliğine sahiptir.

. Aynı zamanda pratik şekilde denize ya da okyanusa atılarak hızlıca kullanıma uygun hale gelir. Sağlam yapısından dolayı kırılma gibi sorunlar yaşanmadan büyük balıkları bile tutabilmekte oldukça etkilidir. Geniş ebatlı bir ürün olduğu için de deniz ya da okyanusta pek çok alana ulaşabilir.  

Misina Serpme Ağ

M isina dokusu sayesinde misina serpme ağ her zaman tercih edilebilecek kaliteli bir modeldir. Profesyonel balıkçılar ya da hobi amaçlı balık tutan kişiler tarafından da tercih edilebilir. Aynı şekilde geniş ebatlı üretilen bir model olduğu için kısa sürede çok sayıda balığın avlanmasını sağlar. Balık tutma sezonlarında rahatlıkla tercih edilebilecek bir seçenek olarak sunulur.

Kolay Serpme Ağ

Kolay serpme ağ karşılığında daha verimli hale gelmesi de sağlandı. Serpme ağlar daha farklı seçenekler bulunması da balıkçılar açısından avantajlı bir durumdur. İhtiyaç doğrultusunda kolay serpme ağ ve bütün serpme ağları uygun fiyat dahilinde almak mümkün olur. Ayrıca serpme ağların her biri özenli ve kaliteli üretime sahip olan modellerdir. Detaylı üretilmelerinin sebebi ise balıkları daha kolay tutabilmek aynı zamanda daha hızlı bir şekilde işlev sağlaması içindir. Serpme ağların her biri pratik kullanım özellikleri sayesinde balıkçıları zorlamadan  daha kısa sürede daha fazla balık yakalamalarını sağlar.

Serpme Ağ Fiyatları

Serpme ağ fiyatları ekonomik şekilde sunulması ile beraber aynı zamanda modele göre de belirlenen bir durumdur. Serpme ağ fiyat aralığı farklı çeşitlerde olduğu için serpme ağ fiyatları her bütçeye hitap edebilecek ve her balıkçının ihtiyacını karşılayabilecek şekildedir.

Uygun fiyatlı olmasının sebebi ise hem üst düzey kalitede hem de ekonomik şekilde ihtiyaç karşılayacak tarzda sunulması içindir. Pek çok avantaj serpme ağ ile bir arada sunulur. Balıkçıların kolay şekilde alışveriş yapabileceği ve güvenle tercih edebileceği alternatif seçenekleri uygun fiyatlarla sunulur.