Hayalet Serpme Fiyatları

Hayalet serpme fiyatları her ürün için farklı oranlarda alıcılarına sunulmaktadır. Hayalet serpme ağları, deniz içerisinde kendisini belli etmeyen ve daha kolay balık tutmaya olanak sağlayan bir serpme türü olmaktadır.

Serpme Ağ Fiyatları

Balık avıyla uğraşan kişilerin, genellikle ağ modelleri ve teknik özelliklerini araştırdığı bilinmektedir. Bu sebeple balık tutmaya yeni başlayan kişilerin de bu hususlara dikkat etmesi gerekmektedir. Bu durum ise balıkların özelliğine, suyun derinliğine göre araştırılır. Tabi ki ağ özelliklerinin değişmesi, fiyatlarının da aynı kalmamasına neden olur.

Serpme ağ modelleri arasında yer alan hayalet ağlar, ağ yapısı olarak ve örme tipi açısından farklılık gösterir. Balık avcılarının ağların kullanım şekillerine göre bu ürünleri tercih ettiği söylenebilir. Bu nedenle kullanım alanlarını ve şekillerini göz önüne alarak, ağ tercihini yapmak doğru fiyatın belirlenmesi için uygun olacaktır.

Hayalet Ağ Nedir?

Serpme balık ağı modelleri arasında yerini alan hayalet ağlar, kaybolan ya da bilerek su altına bırakılan uzatma ve misina ağlar olarak isimlendirilmektedir. Genellikle bilimsel çalışmalarda deniz ve iç sularındaki hayalet ağlar, doğada çözülmemektedir. Bu nedenle su altında yer alan hayvan popülasyonlarını olumsuz yönde etkiler. Hayalet ağlar, pasif şekilde avlanma sürelerinin av aracının yapılmış olduğu malzemeye ve su derinliğine göre avlanma süresi değişkenlik gösterir.

Hayalet ağlar, serpme modeller arasında çeşitlerden bir tanesidir. Serpme ağ fiyatları bu nedene bağlı olarak değişkenlik gösterir. Hayalet ağ avcıları genellikle Gökova Körfezi üzerinde yoğun olarak rastlanmakta olan ağlar, denizel ekosistemden uzaklaşarak farkındalık yaratmak için hayata geçirilmiştir.

Hayalet Ağ Çeşitleri

Hayalet ağ fiyatları ürün çeşitliliğine göre değişiklik gösterir. Hayalet ağ avcıları, bu ağları avlanacağı yere göre tercih ederler. Diğer ağ modellerinde olduğu gibi avlanacak olan balık türü ve su derinliği gibi durumlar, ağ modelinin de değişiklik göstermesine neden olur. Aynı zamanda ağ modeli, örgü tipiyle de alakalı olarak çeşitlenebilir.

Ağların bu durumlara bağlı olarak serpme fiyatları üzerinde etkisi büyüktür. Yani göz açıklığı ve ağ numaraları farklı oranlarda örülmektedir. Böylece avlanacak olan balık türüne uygun olarak rahat bir avlanma işlemi sağlanacaktır. Kesinlikle kullanım alanlarını dikkate alarak, ağ modelini belirlemek doğru bir seçim olacaktır. Bu durumda kolay bir avlanmayı beraberinde getirir. 

Hayalet Serpme Fiyatları