İp Ağ Fiyatları

Özellikle balıkçıların aynı zamanda ağlara ihtiyacı olan pek çok kişinin merak ettiği ip ağ fiyatları konularıdır.

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

11.000,00 11.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.000,00 3.750,00 

Çemberli Serpme Ağ

Ekonomik fiyatlarla sunulan çemberli serpme ağ modelleri en çok tercih edilen kategorilerden biridir.  Yuvarlak modelde olması ve derinliklere inebilmesi ile suyun en dibindeki balıkların bile daha kolay şekilde yakalanmasını sağlar. Aynı zamanda ideal boyuttaki gözenekleri ile hem küçük hem büyük balıkların tutulmasına uygundur. Her zaman tercih edilebilir.

Ağ fiyatları ip modelinde olanlar ekonomik fiyatlarla sunulur.  İp ağlar genel olarak balığı hobi olarak tutmayı tercih edilen kişilerin seçtiği bir modeldir. Hem kaliteli olmaları hem ekonomik fiyatlarla sunulmaları ile oldukça avantajlıdır. Bir yandan uygun fiyatlı olmasıyla da herkesin bütçesine hitap eden ve kolaylıkla alım gerçekleştirilecek tarzda modellerdir.

Misina Serpme Ağ

Misina serpme ağ modellerindeki sağlamlık kaliteli doku ve esneklik gibi avantajlar sayesinde balıkçıların daha kolay bir şekilde balık tutması mümkün olur. Misina modellerin her biri sağlam ve kolay kopmayan yapısıyla balıkçıları da en dişli balıkları yakalamakta bile kolaylık sağlar. Aynı zamanda misina serpme ağ pratik kullanım özelliği sunar.

Kolay Serpme Ağ

Kolay serpme ağ modelleri de hem pratik kullanım özelliği sunması hem kolay şekilde suya atılabilmesi ile avantajlıdır. Ayrıca kolay serpme ağ ve bütün serpme ağların her birinde kolay kullanım özelliği mevcuttur. Böylelikle küçük büyük fark etmeden bütün balıkları yakalama konusunda etki sağlar.

Serpme Ağ Fiyatları

Modeli ebat’a göre belirlenen modeller olmasıyla herkesin yararlanabileceği serpme ağ fiyatları uygun bütçe aralığında sunulur. Uygun fiyatlarla sunulması sayesinde bütün balıkçıların alabileceği bir aralıktadır.

Hem üst düzey kalitede hem de uygun fiyatta üretilen bu modeller sayesinde bütün balıkçılar her zaman bu modelleri alabilir.  Serpme ağlara hem kaliteli şekilde sahip olabilir hem de uygun fiyatlarla alım gerçekleştirebilirsiniz. Bu şekilde balıkçılık mesleğini daha rahat yapabilmek ve devam ettirebilmek mümkün hale gelir. Yılın belli dönemlerinde gerçekleşen avlanma sezonunu daha rahat geçirmek de mümkün olur. Bir yandan daha kolay balık tutma imkanı sağladığı için de serpme ağları her zaman tercih edebilirsiniz.