İp Kurşunlu Balık Ağı

Genellikle hassasiyetle ve özenle üretilen aynı zamanda  ip kurşunlu balık ağı az bulunan modellerden biridir.

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

11.000,00 11.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.000,00 3.750,00 

Çemberli Serpme

Serpme ağ seçenekleri arasında yer alan çemberli serpme ağ ve sıklıkla tercih edilen seçeneklerden biridir. Ayrıca yuvarlak yapısı kaliteli olması ve daha derin alanlara ulaşabilmesi ile de pek çok avantajı sunar. Çemberli modeller sağlam olmaları ve kopma gibi sorunlar yaşamamaları açısından da her zaman güvenle kullanılır. Kullanım açısından da oldukça işlevli bir modeldir.

Misina Serpme Ağ

Aynı şekilde hem kırılma ya da deformasyon gibi sorunlar yaşanmadan hem de aynı kalitede her zaman kullanmaya misina serpme ağ ile devam edilir. Kaliteli dokuda olmasının yanı sıra misina modeller genelde bilinen klasik modeller arasında yer alır. Kullanım özellikleri hızlı şekilde atılabilir olması ve bütün balık türlerini tutması açısından da oldukça avantajlıdır. Bu yüzden de balık avlanma döneminde her zaman tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Kolay Serpme Ağ

Kolay kullanım açısından özellikle balıkçılığa yeni başlayan ya da hobi amaçlı yapan kişiler açısından da kolay serpme ağ işlevlidir. Kolay bir şekilde bu serpme ağları kullanmaya başlayabilir ve her zaman balıkları kısa süre içerisinde yakalayabilirsiniz.

Serpme ağ kullanım özellikleri sayesinde de herkesin tercih edebileceği bu modellere güvenle sahip olmak mümkündür.

Serpme Ağ Fiyatları

Ürüne modele göre değişkenlik göstermesine rağmen genelde ekonomik şekilde sunulduğu için serpme ağ fiyatları herkesin yararlanabileceği tarzdadır. Her bütçeye hitap eden bu serpme ağ modellerine sahip olabilir ve ekonomik fiyatlarla alabilirsiniz. Ayrıca serpme ağ modellerinin her biri düzenli üretime sahip oldukları için ekonomik fiyatlarla üst düzey performansla sunulur. Herkesin sahip olabileceği bütçe aralığı ile sunulur.

Kaliteli kırılmayan deforme olmayan yapısıyla balıkçılar açısından oldukça avantajlıdır. Daha kolay şekilde balık tutma imkanı sunduğu için de her zaman tercih edilebilir. Aynı zamanda hem tatlı sularda hem tuzlu sularda kullanılan bu ağlarla daha fazla balık sayısına sahip olabilmek mümkün olur. Bu şekilde balıkçılar daha kaliteli bir dönem geçirmeyi sağlar.