Kolay Serpme Ağ

Kolay Serpme Ağ

Kolay Serpme ağ ağları, balıkçılar ve balık tutma hobisi olan bireyler tarafından günümüzde oldukça popüler bir yere sahiptir.

Sipariş veya bilgi almak için: 0535 943 50 02

Fotoğrafları için Aşağıya ininiz 🔻


1.Model:

İp – Zincirli – 4 Kğ: 2,20 Boy – 14 m² Açılım 🔻


İp – Kurşunlu  – 14 Metre Kare Açılım — 4 Kg Fotoğrafları🔻


2-Model:

Misina – Zincirli – 4 Kğ – 2.20  Boy – 14 m² Açılım  🔻


Misina –  Kurşunlu – 4 Kğ – 2.20  Boy – 14 m² Açılım  🔻


3.Model:

18 Metre Kare Açılım – 5 Kg – Çemberli Misina / Uzun Kurşun🔻

 

Serpme Balık Ağı

Serpme ağı ürünleri, oldukça basit bir işlem ile bir hayli yüksek bir verim sunması sebebiyle bolca tercih edilmektedir. Serpme balık ağları bir hayli düşük seviyede efor sarf etmeyi gerektirmesinden dolayı avantajlı bir üründür.

Avlar, günümüzde belirli kurallar eşliğinde gerçekleştirilen ve belli bir sınırı bulunan eylemlerden bir tanesidir. Serpme ağı Balıkçılık sektörü ise, av işlemleri arasından en büyük orana sahip avcılık işlemi olarak bilinmektedir. Bunun nedeni ise balıkçılığın pek çok birey tarafından diğer av türlerine göre daha basit olması sebebiyle sık sık tercih edilmesinden kaynaklanır.

Kolay Serpme Çeşitleri

Serpme Çeşitleri ürünleri bireyleri için balıkçılık sektörünü oldukça kolay kılan ürünler olarak bilinmektedir. Serpme balık ağı ürünleri, doğru bir atış tekniği, doğru kulanım yerleri ve yeteri kadar sabır sayesinde balıkçıların yüksek verim alabileceği bir üründür. Bu nedenle de balıkçıları hem daha az yoran hem de işlerini kolaylaştıran bir işlemdir.

Serpme  türleri aynı zamanda oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü balıkçılık ürünleri arasında yer almaktadır. Bu nedenle bireyler ağ atışlarını düzgün gerçekleştirdikleri müddetçe gönül rahatlığıyla ağın dolmasını bekleyebilir. Güçlü ve büyük balıkların direnişlerine karşı oldukça sağlam bir savunma oluşturan serpme ağlar, günümüzde kolay kolay atıldıktan sonra yırtılmaz.

Serpme Ağ Fiyatları

Serpme ağı ürünleri günümüzde özellikle kasaba ve benzeri kesimlerde yaşayan bireyler tarafından daha da sık bir şekilde tercih edilmektedir. Bu tarz kasaba ve benzeri bölgelerde yaşayan bireyler ise genellikle serpme ağlarını kendileri örmektedir. Bu nedenle de Kolay Serpme bu tarz bireyler için daha uygun maliyetlere sahiptir.

Kendi imkanları dahilinde ise herhangi bir şekilde serpme ağı öremeyecek bireyler için genellikle bu av ürünlerinin ücretleri daha yüksek maliyetlerden oluşur. Özellikle makina üretimi serpme ağlar bu konuda büyük bir çoğunluğa sahiptir. Makina üretimi serpme ağlar her ne kadar Serpme  olsa da serpme ağ fiyatları genel olarak düşük bütçelerden meydana gelmektedir.

Kolay Serpme Ağ

Kolay Serpme Ağ

5.918