Komple Misina

Yüzyıllar boyu insanlar için eğlenceli bir hobi aktivitesi ve temel geçim kaynağı olan balık avcılığı için özel olarak tasarlanmış ve kaliteli malzemelerden üretilmiş olan serpme balık ağı ürünleri son derece geniş bir ürün yelpazesinde firmamızda bulunmaktadır.

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

11.000,00 11.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

2.850,00 3.350,00 

Komple Misina Serpme Balık Ağının Avantajları Nelerdir?

Genel olarak özel bir misina tipi olan naylon malzemelerden yapılan bu ağlar, dairesel ve dikdörtgen şeklinde özel olarak tasarlanmıştır. Tek misina parçası kullanılarak yapıldığı için bu isim ile bilinmektedir. Çemberli serpme ağ kullanımına alternatif olarak yüksek verimlilikte balık avı isteyenler tarafından kullanılmaktadır.

Bu ağın kullanıcılarına sunmuş olduğu avantajlar ise;

  • Dayanıklılık
  • Hafiflik
  • Kolay kullanım
  • Boyut seçenekleri
  • Toplu avlama olarak belirtilmektedir.

Tek seferde yüksek miktarlarda balık avlamak isteyenler tarafından kullanılan bu ürün yüksek performansı ile ticari balıkçılık yapanlar tarafından tercih edilmektedir. Kolay serpme ağ kullanımı ile amatör balıkçılar tarafından da kullanılan bu ürün tercihe göre farklı boyut seçenekleri ile satın alınmaktadır.

Komple misina balık ağı, balık avcılığında verimli ve etkili sonuçlar alınmasını sağlayan bir araçtır. Serpme ağ fiyatları ağın üretildiği malzemelerin kalitesine ve ağ üretiminde gerçekleştirilen işçilik uygulamalarına göre değişkenlik göstermektedir.

Komple Misina Serpme Balık Ağı Fiyatları

Misina serpme ağ suya dayanıklılığı ve pratik kullanımı ile balık avcılığında sık kullanılan ağ sistemleri arasında yer almaktadır. Komple misina ağlar farklı boyutlarda ve farklı göz büyüklüklerinde üretilerek hedeflenen balık avcılığının yerine getirilmesini sağlamaktadır.

Serpme fiyatları araştırması sırasında bu ürünün yapımında kullanılan malzemelerin kalitesinin sorgulanması kaliteli ürünlerin ekonomik fiyat avantajları ile satın alınmasını sağlamaktadır. Yeni nesil üretim teknolojileri kullanılarak firma tarafından kullanıcının beğenisine sunulan bu ürün, uygun fiyat seçenekleri ile avcılık ile uğraşanlara sunulmaktadır.

Serpme ağlar kullanımda avcılara büyük zaman tasarrufları sağlamaktadır. Serpilmesi ve yeniden toplanması son derece kolay olan bu ürünlerin balıkçılık tecrübesi olmayan kişiler tarafından bile kolaylıkla kullanılabilir olması amatör olarak balık avcılığı ile ilgilenen kişiler bu ürünleri tercih etmesini sağlamaktadır. Geniş ürün yelpazesinde bulunan ürünler dikkatli bir biçimde incelenerek ihtiyaç duyulan en uygun ürünün seçilmesi sağlanabilir.