Misina Serpme Ağ Fiyatları 

Misina serpme ağ fiyatları birbirinden farklılık gösterebilir. Bu sebeple, bireylerin serpme ağ almadan önce fiyat araştırmaları yapmaları gerekebilir. 

 

Serpme ağ seçeneğinin günümüzde kullanılabilecek birçok modeli bulunmaktadır. Bunlardan biri de misina serpme ağlardır. Misina maddesinden yapılmış olan bu ağ modeli, diğerlerine göre daha uygun fiyatlarda olur ve bu sebeple sıklıkla tercih edilir.

 

Misina ağları diğerlerinden farklı yapan en büyük özellik daha ince olmalarıdır. Bu incelik, bu ağ türünün daha kolay taşınabilmesini sağlamaktadır. Misina ağlar da diğer ağ çeşitleri gibi herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilir. Balık tutma konusunda herhangi bir sıkıntı yaratmayan ve aynı faydayı sağlayan bu serpme ağ, uygun fiyatları sebebiyle birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. 

Serpme Ağ Çeşitleri

Dere Akarsu Serpme Ağı

2.850,00 3.350,00 

Serpme Ağ Modelleri 

Serpme ağ fiyatları, serpme ağın üretildiği ip çeşidine ve genişliğine göre değişebilmektedir. Bu ağ modellerinden biri de misina ağlar olmaktadır. Misinalar, her birey tarafından kolaylıkla kullanılabilir. Bu ağın ip kısmı diğerlerine göre daha ince ve sert bir yapıya sahiptir. Bu sebeple de misina serpme ağ fiyatları daha uygun olmaktadır. 

 

Uygun fiyatlara bulunabilen bu serpme balık ağı, herhangi bir sorun yaşanmadan uzun süre kullanılabilir. Kolay taşınması, farklı boyutlarının yer alması ve birçok avantajı bünyesinde barındırması balık tutma işleminin daha zevkli bir hale gelmesini sağlamaktadır. Bu sebeple, bu ağ türü balık tutmaya yeni başlayan kişiler tarafından tercih edilmektedir. 

 

Misina Serpme Ağın Özellikleri 

Misina serpme ağ fiyatları diğerlerine göre daha uygun bir ağ seçeneğidir. Bu ağ modeli, herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilir. Bu sebeple de günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir. Ağ atma işleminin yani, denize ağ serpme yöntemi büyük oranda avantaj sağladığı için misina serpme ağlar da o denli avantaj sağlamaktadır. 

 

Serpme fiyatları doğrultusunda bireyler, ilk olarak misina ağları satın almak isteyebilir. Uygun fiyatları sebebiyle bireylere daha cazip gelen bu ağ modelinin herhangi bir dezavantajı bulunmaz. Kolay kullanım, üstün balık tutma özelliklerinin yanı sıra misina, kolay kopmayan maddedir ve bu sebeple daha uzun süre kullanılabilmektedir. 

 

Misina Serpme Fiyatları