Misina Serpme Ağı

Misina serpme ağ, adından da anlaşılacağı üzere misinadan yapılmış bir ağ çeşididir. Ağ atıldığında hızlıca iner ve yayılır. Misinadan üretildiğinden kurutma gibi bir sorun teşkil etmeyen bu serpme balık ağı, kullanılması oldukça basit bir ağ modelidir.

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

11.000,00 11.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

2.850,00 3.350,00 

Misina Serpme Ağ Fiyatları

. Çoğunlukla iç su balıkçılığında kullanılmakta olan misina serpme ağı, genellikle alabalık ve sazan gibi balıkların yakalanmasında kullanılır.

Çoğunlukla sığ sularda kullanılmakta olan bu kolay serpme ağ, büzme serpme bir modeldir. Ağ, dibe indiği zaman balık sürüsünün ağın üzerine gelmesi beklenilir. Balık sürüsü ağın üzerine geldiğinde ağ, halat yardımıyla büzülür. Kese gibi olan ağın içine balık dolar. Kaya Balık Ağları firmasının dayanıklı, kullanışlı, güvenilir ve bütçeye uygun olan misina serpme ağı çeşitleri şunlardır:

  • Komple Misina Serpme Ağ
  • Misina-Torba İp Serpme Ağ
  • Zincirli Misina Serpe Ağ

Misina serpme ağ, geniş bir balık ağı türünü ifade etmektedir. Kullanımı basit olan bu ağ, tek atışta çok sayıda balık yakalamak için mükemmeldir. Bu balık avı malzemesi, balıkçılar tarafından ister denizde, istenirse ırmakta, derede veya gölde sıklıkla kullanılan av malzemeleri arasındadır. Bu sularda rahatlıkla kullanılabilecek boylardadır. Misina serpme ağ fiyatları, farklılık gösterebilmektedir. Fiyatları etkileyen unsurlardan bir tanesi, serpme ağın boyutu ve modelidir.

Serpme Ağ Özellikleri

Çemberli serpme ağ, gümüş yemlik serpme ağ, ip örgü serpme ağa ve daha pek çok serpme ağ modeline kadar serpme ağlar, oldukça faydalı özelliklere sahiptir. Serpme ağlar, farklı tasarımlarda ve farklı yapılarda bulunmaktadır. Bu nedenle hem kullanışlı hem de dayanıklıdır. Balık tutmayı eğlenceli hale getiren serpme ağlar, kısa bir sürede birçok balığı yakalama fırsatını sunar. Hem amatör avcılar hem de profesyonel avcılar için büyük kolaylık sağlar.

Serpme fiyatları oldukça uygun olan Kaya Balık Ağları ağ özellikleri, tutulacak balığa ve tutma şekline bağlı olarak tercih edilmektedir. Uğraş ve başka bir ekipman gerektirmeden anında balık yakalamak için birebirdir. Serpme ağın balıkçılıkta kullanılmasının potansiyel faydaları arasında büyük bir alanı kapsaması ve bir seferde birçok balığı hedefleyebilmesidir. Bu, balıkçıya daha büyük bir av potansiyeli sunar. Bu şekilde tasarlanan ürünleri ve özelliklerini Kaya Balık Ağları sitesinden inceleyebilirsiniz.