Misina Serpme Ağları

Kolay serpme ağ çeşitleriyle balıkçılık yapmak oldukça pratiktir. Atışı ve toplanmasıyla misina kolay serpme ağlar her tür balık avında tercih edilebilir

Serpme Ağ Çeşitleri ve Fiyatları

El Örmesi Serpme Ağ

11.000,00 11.500,00 

Dere Akarsu Serpme Ağı

3.000,00 3.750,00 

Çemberli Serpme Ağ Özellikleri Nedir?

Çemberli serpme ağ özellikleri kaliteden asla taviz vermez. Uzun ömürlü olan malzeme şekliyle çemberli ağı kullanmak kolaydır. Çember su yüzeyinde hareket ettiğinde tam bir daire çizer ve balıkların bol olduğu alanda kolayca görünür. Bu sayede doğru atış sağlanır. Çemberli ağlarda bazı özellikler şu şekildedir:

  • 20 mm göz aralığı bulunur
  • En fazla 15 m2 alana yayılır
  • Toplam 4 kg ağırlığa sahiptir
  • Zincir veya kurşunlu olabilir

Ağ özelliklerine bakıldığında sağlam malzeme şekli sayesinde kullanımda son derece profesyonel çözümler bulabilirsiniz. Çok sayıda balık tutmak için çemberli ağlar uygundur. Dilediğiniz her yerde çemberli ağ özelliklerinden faydalanarak balıkçılık yapabilirsiniz. Tüm çeşitleri ile serpme fiyatları hakkında Kaya Balık Ağları sitemiz üzerinden detayları inceleyebilirsiniz.

Misina Serpme Ağ Kalitesi

Misina serpme ağ kalitesiyle ilk tercihiniz olabilir. Ağ kalitesinde ağırlık ve göz boyutları önem taşır. En iyi serpme balık ağı, misina ağlar deniz serpme, el örmesi ve Amerikan ip serpme olarak bilinir. Daha farklı çeşitler için sitemizi ziyaret ederek ürün karşılaştırması yapabilirsiniz.

Örgü misina serpme ağ modellerine ekleme yapılabilir. Bu yüzden ürün seçiminizi yaptıktan sonra ileriki zamanlarda ekleme yaparak işlerinizi büyütebilirsiniz. Naylon sağlam malzemesi sayesinde misina serpme ağların tümünde birinci sınıf kaliteli ürünler kullanılır. En son kaliteli ürünler suda asla bozulmaz ve balıklar ağ içerisinden çıkamaz. Balık tutarken hızlı manevralar yapılabilir. Çünkü misina serpme ağlar son derece hafiftir.

. Dayanıklı ve sağlam malzemelerle üretilen serpme ağlar, uzun seneler kullanılabilir. Sorunsuz bir şekilde balıkçılıkta tercihiniz olacak serpme ağ türleri pratiklik kazandırır. Balıklar asla ağ içerisinden çıkmaz ve aynı anda yüzlerce balık tutulabilir.

Misina serpme ağ fiyatları uygundur. Bunun yanında ergonomik kullanımı sayesinde zamandan tasarruf edebilirsiniz. Bu ağların ortak özelliği son derece dayanıklı olmalarıdır. Balıkların nazikçe tutulmasında yardımcıdır ve serpme ağlar sayesinde deniz, gölet veya ırmaklarda balıkçılık yapılabilir. Her alanda kullanıma uygun olan serpme ağlar ile balık tutmak eskisinden daha kolay olur.