10.346

Misina Serpme

0.30 Misina- 22 mm göz büyüklüğü -Orta kısım 18 mm göz – Torba 6 numara ip 16 mm göz büyüklüğü –

3.80 Cm Boy – Çap:6 Metre –  800 Göz – 18 Metre Kare Açılım

5 Kg: 650 TL — 6 Kg:700 TL — 7 Kg: 750 TL

Üst kısım misina ve torbaları ip olan serpme ağ modelidir. Torba kısımları zarar görmemesi bakımdan ip ile yapılmıştır. Atma ipi hazır bağlıdır. Kargo ile gönderim yapılır.

Misina serpme kurşunlu özellikleri

Serpme üç parçadan oluşuyor. Atma ipi üzerine bağlı olarak kullanıma hazırdır. Serpmenin özellikleri 0.28 mm misine kalınlığı, 24 mm göz büyüklüğü, orta parçası 0,33 misina kalınlığı, 22 mm göz büyüklüğü, Torbaları 6 numara ip. Torbasının ip olması kullanıcı için bir avantajdır. Misina serpmeler de en çok zarar ve yırtılan yerleri torbaları dır. Bu sebepten torbaları ip olması yırtılmasına veya deforme olması gibi bir sorun yaşamazsınız.  Misina serpme ağ su tutmadığından dolayı kullanımı kolay ve rahat bir serpme çeşididir. Sudan çıktıktan sonra serpme kurutularak muhafaza edilmesi gerekir. Aksi halde ıslak veya nemli bir şekilde saklanırsa muhafaza edilirse serpme rutubetten eskimeye yol açabilir. Boydan asılıp kurutabilirsiniz. Denizde kullananlar için tavsiyem şudur, tuzlu sudan çıktıktan sonra mutlaka tatlı su ile iyice yıkayın ve durulayın. Bu işlem serpmenin çürümesini engelleyecektir.

Misina Serpme Kurşunlu 

İmalatçıdan

Bütün serpme çeşitlerini KAYA BALIK AĞLARI nın imalatıdır.. El örmesi, misina serpme, deniz serpmesi, amerikan serpme, amerikan ip serpme ve daha diğerleri için menülerden inceleyebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Kullanım alanları

Dere, ırmak, deniz, baraj, göl gibi yerlerde kullanılan serpme ağları ve çeşitlerini yapıyoruz.

Sudan çıktıktan sonra serpme kurutularak muhafaza edilmesi gerekir. Aksi halde ıslak veya nemli bir şekilde saklanırsa muhafaza edilirse serpme rutubetten eskimeye yol açabilir. Boydan asılıp kurutabilirsiniz. Denizde kullananlar için tavsiyem şudur, tuzlu sudan çıktıktan sonra mutlaka tatlı su ile iyice yıkayın ve durulayın. Bu işlem serpmenin çürümesini engelleyecektir.